EBA Destek Projesi başlattı

EBA Destek Projesi başlattı
                Muratlı Kalkındırma ve Girişimci İşadamları Derneği (MUGİAD) tarafından EBA Destek Projesi hayata geçirildi.                Kesintisiz eğitim için
                Muratlı’da bilgisayarları arızalı olan, eski olan ya da bakım, onarım, format vb ihtiyacı bulunan öğrencilerin EBA’ya giriş yapamadığını tespit eden MUGİAD Başkanı Kerem Demir, “MUGİAD olarak öğrencilerimizin EBA canlı derslerini takip için kullanmak istedikleri bilgisayar, laptop veya tabletlerin teknik bakım onarımlarını yaptıracağız. Böylece kesintisiz eğitimin sağlanmasını hedefliyoruz” dedi.
tasarım59 reklam paketi
                Fırsat eşitliği vurgusu

                Çeşitli sebeplerle bilgisayarı EBA’ya bağlanamadığından Milli Eğitim Bakanlığı’nın EBA uzaktan eğitim programına katılamayan öğrencilere teknik servis hizmeti sunacaklarını kaydeden Başkan Kerem Demir, “Öğrencilerimiz veya velilerimiz haftanın her günü 17.00 – 21.00 saatleri arası 05515950459 nolu telefon üzerinden teknik servisimiz ile irtibata geçebilirler. Böylelikle, Kovid-19 salgını nedeniyle geçilen uzaktan eğitim sisteminde, Muratlı sınırları içinde tüm çocuklarımıza eğitimde fırsat eşitliğini sağlamaya katkı sunmayı hedefliyoruz” sözcüklerini kullandı.
                İrtibat çok kolay
                Hafta içi her gün 17.00 – 21.00 arası teknik servis hizmeti
                GSM: 05515950459
Yayınlanma Tarihi : 17/10/2020 19:23
Okunma Sayısı : 4626

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar