Tuna ŞERBETÇİ
DEVLET VE MİLLET EL ELE

“DEVLETİN ELİ, MİLLETİ’NİN ÜZERİNDE, YUMUŞAK YÜZÜ MURATLI’NIN YÜREĞİNDE”
- Muratlı Kaymakamı sayın Ahmet ERDOĞDU
Muratlı’da mahallere tüm birim müdürleri ile konuk oluyor; dinleyen, sorun çözen tavrı ve edasıyla ilgi görüyor. İlçede yapılan tüm etkinliklerde Sayın Kaymakamımızla her an yüz yüze gelebilirsiniz…
Peki kimdir MURATLI KAYMAKAMIMIZ Ahmet ERDOĞDU?
Aydın-Çine’de dünyaya geldi. İlk ve Ortaöğrenimini Aydın’da tamamladı. Yükseköğrenimini 9 Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde yaptı.
1992'de Giresun Kaymakam Adayı olarak göreve başladı. Piraziz, Tonya ve Şebinkarahisar Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulundu. 1995 yılında Isparta-Gönen Kaymakamlığı’na atandı.
Sırasıyla Batman-Hasankeyf, Ordu-Gürgentepe Kaymakamlıkları, Ardahan ve Amasya Vali Yardımcılığı, Muğla-Kavaklıdere, Denizli-Buldan, Balıkesir-Karesi, Manisa-Yunusemre ve Mersin-Mezitli Kaymakamı olarak görev yaptı. Nevşehir Vali Yardımcılığı’nın ardından 26/01/2024 tarih ve 2024/17 sayılı Cumhurbaşkanlığı atama kararı ile Muratlı Kaymakamı olarak 11.03.2024 tarihinde göreve başlamıştır.
İyi ki başladı… Aslında yukarıda size tanıttım, ilave yapmak gerekirse tam bir Devlet Adamı’dır kendisi…
tasarım59 reklam paketi
İlçenin sorunları ile yüz yüze ilgilenir, dinler, anlar, çözüm üretir. Devletin yumuşak yüzünü hissettirir, esnafla iç içedir… Her an her yerde görebilirsiniz kendisini… Halk çok seviyor; küçüğü büyüğü, esnafı çiftçisi, biz de basın olarak çok seviyoruz; devletin sıcak samimiyetini bizlere yansıttığı için…
Kaymakamımı birkaç defa ziyaret edip birebir sohbet etme fırsatım da oldu. Muratlı için yapılan projeleri ve hizmetleri dinledim…
Kendisini her davet ve protokol etkinliklerinde pür dikkat izliyorum. Son olarak katıldığı Muratlı Halk Eğitimi Merkezi ‘Hayat Boyu Öğrenme’ programında tüm stantlarla ve kursiyerlerle tek tek ilgilenip, başarı dilediğini gözlemledim. Yakın zamanda Muratlı’da gerçekleştirilen Voleybol maçına ailesi ile katılım sağlayıp, spora ve sporcuya olan desteğini de eksik etmedi. Nasipse TGRT EU ekranlarında hazırlığı süren ‘Haber Bizde’ programına da konuk olmasını isteyeceğim kendisinden ve Muratlı Kaymakamlığı’nı Sayın Kaymakamımızdan bizzat dinleyeceğim, dinleyeceğiz… Geçmişte görev yaptığı yerlerde üstün başarı ve gayret içinde olan Sayın Kaymakamımız; devlet adamlığı, tavrı, gülen yüzü ve kucaklayan samimiyeti ile unutulmayacaklar listesinde yerini alacaktır.
İlerleyen zamanlarda sizin için Sayın Kaymakamım ile sıcak bir söyleşi, röportajı yapıp kendisinden samimi tavrıyla ifadelerini duymanızı sağlayacağım. Buradan sözünü veriyorum. İYİ Kİ varsınız Sayın Kaymakamımız Ahmet ERDOĞDU!
Siz güzel hizmetler kazandırdıkça biz yazıyor olacağız...
Başka bir konuda, bir başka yazımda görüşmek dileğiyle;
Hoşça kalın…


Yayınlanma Tarihi : 1/4/2024 19:03
Okunma Sayısı : 647
Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLIMIZIN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR?


Çevre ve hava kirliliği
Ulaşım ve otopark
Çarpık kentleşme
Alt yapı ve kanalizasyon
Asayiş ve uyuşturucu
Yeşil alan ve parklar
Yol ve kaldırımlar
reklam 1
Günlük Kurlar