Dert dinledi, çözümünü aradı

Dert dinledi, çözümünü aradı
                Muratlı Kaymakamı Dr. İsmail Altan Demirayak, ‘Halkla Buluşma Toplantıları’ kapsamında Muradiye Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.                Muratlı’da aylık organize edilen halk ve güvenlik toplantısı bu kez Muradiye Mahallesi’nde yapıldı.
tasarım59 reklam paketi
                Toplantıya; Muratlı Kaymakamı Dr. İsmail Altan Demirayak, Jandarma Komutanı Cihat Bayat, Emniyet Müdürü İsa Karasu, Tarım ve Orman Müdürü Ertekin Günaçtı, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdiresi Bilgen Bulak, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Mustafa Topcu ile Mahalle Muhtarı Ferdi Şengün ve mahalle halkı katıldı.
                Cumhuriyet İlkokulu çevresine kamera yerleştirilmesi, okulun giriş kapısı önünde yağmur suyu birikmemesi için yağmur suyu hattı kurulması, okul önünde trafik sıkışmasını önlemek amacıyla okulda park alanı oluşturulması, Cemevi arkasında su birikmesinin önlenmesi, ÇMK karşısında bulunan metruk binanın yıkılması, Anadolu Lisesi’ne giden yola yaya kaldırımı yapılması vb konular gündeme getirildi.                Kaymakam İ. Altan Demirayak notlarını alarak, gereken girişimlerin yapılacağını ve takibinin sürdürüleceğini aktardı.

Yayınlanma Tarihi : 5/11/2019 15:54
Okunma Sayısı : 1438

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar