Çocuk Dünyası törenle açıldı

Çocuk Dünyası törenle açıldı
                Kız çocuk, erkek çocuk ve bebek giyim kategorilerinde hizmet veren Çocuk Dünyası, Muratlı’da hizmete açıldı.


tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - Muradiye Mahallesi 100. Yıl Caddesi Kardeşler Pasajı No. 33/1/10 adresinde faaliyete giren 0-14 yaş çocuk giyim mağazasının açılış kurdelesini Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe, Muratlı Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Özyürek, CHP Muratlı İlçe Başkanı Taner İmamoğlu ve MUGİAD Başkanı Kerem Demir ile Çocuk Dünyası işletmecileri İlknur Özer ve Semra Ak kesti.
                Açılış öncesi konuşan Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe; “Cicili bicili çocuklarımız için, çocuk dünyası için açacağımız dükkânın ben şimdiden Muratlımıza hayırlı olmasını diliyorum. Allah yardımcıları olsun, bol kazançlar diliyorum. Yolumuzu yaptık, inşallah burası hareketlenir. Çocuklarımızı görüyorum ben bu yolda rahatça hareket ediyorlar. Gezerken de burada çocuklarımızı giydirebileceğimiz bir yerimiz de var. Hayırlı olsun diyorum. Allah utandırmasın” sözcüklerini kaydetti.
                 Mağazanın açılışına katılan herkese teşekkür eden Çocuk Dünyası işletmecileri İlknur Özer ve Semra Ak ise, bebek ve çocuk sağlığında giyimin çok önemli olduğuna dikkat çekerek; “0-14 yaş grubundaki bebek ve çocuklar için kaliteli ürün arayan anne ve babaları Çocuk Dünyası’na bekliyoruz” diye konuştu.
                Belediye Başkanı Nebi Tepe tarafından mağaza sahiplerine Atatürk tablosu hediye edildi. Açılışın ardından davetlilere ikramlarda bulunuldu. Palyaço eşliğinde eğlenen çocukların mutluluğu ise gözlerinden okundu.


Yayınlanma Tarihi : 3/6/2023 15:48
Okunma Sayısı : 2324

Muratlı Nöbetçi Eczane

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KADİR ALBAYRAKTAN MEMNUN MUSUNUZ?


Evet
Hayır
Kısmen
reklam 1
Günlük Kurlar