Çizimlerle 40 Hadis Yarışması

Çizimlerle 40 Hadis Yarışması
                Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Muratlı Şubesi Ortaokul Koordinatörlüğü, ilçedeki ortaokulları gezerek Türkiye geneli düzenlenen ‘Çizimlerle 40 Hadis’ yarışmasına davet etti.                Beklenti yüksek
                Yarışmaya ilişkin okullarda bilgilendirmelerde bulunan TÜGVA Yöneticileri, yarışmaya bu sene de yoğun katılım bekliyor.
                TÜGVA tarafından belirlenen 40 Hadis’in en az bir tanesini hayal eden ortaokullu öğrenciler, bunu kâğıda dökecekler. Yarışmanın internet başvurusunun 30 Kasım 2019’da biteceğini anımsatan TÜGVA Muratlı Şubesi Başkanı Mustafa Reşit Paşa Genç, Hizmet Medya’ya yaptığı açıklamada; “https://formlar.tugva.org/Ortaokul/KirkHadisYarismasi linkini tıklayarak, tek yapmaları gereken seçtiği Hadis’i resmedip, fotoğrafını çekerek başvuru formunu doldurmak ve resmi yüklemek” dedi.
tasarım59 reklam paketi
                Kimler Katılabilir?
                Yarışma, Türkiye’deki ortaokullarda öğrenim gören tüm öğrencileri (T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı resmi ve özel okulların 5, 6, 7 ve 8. sınıflarında okuyan öğrencileri) kapsamaktadır.
                Başvuru Koşulları nedir?
                Yarışmaya ortaokul öğrencileri, büyüklüğü en az A4 ölçülerinde kâğıtlara yapılmış resimler ile katılabilir.
                Resimler resim kâğıdı boyutundaki bir mukavva karton üzerine yapıştırılacak ve resimlerin yıpranmaması için iki mukavva karton arasında gönderilecektir.
                Yarışmacılar, istedikleri boya malzemeleri ve tekniği kullanmakta serbesttir.
                Yarışmaya her öğrenci en fazla 3 çalışma ile katılacaktır.
                Yarışmaya katılacak öğrencilerin başvuru için TÜGVA web sitesindeki (tugva.org) başvuru formu doldurulmalıdır. Başvuru yapıldıktan sonra yarışmacı eserini posta, kargo yolu veya elden TÜGVA il temsilciliklerine veya o ildeki TÜGVA Yurtlarına ulaştırması gerekmektedir.
                İl temsilciliğinin olmadığı yerlerde resimler TÜGVA Genel Merkez (Defterdar Mah. Savaklar Cad. No:45 Eyüpsultan/İstanbul)’e gönderilecektir.
                Yarışmacıya ait olan resmin ön yüzünde hiçbir bilgi bulunmayacaktır. Resmin arka yüzünün sağ üst bölümünde ise öğrencinin adı-soyadı, ili, okulu, sınıfı ve çizdiği hadis yazılacaktır.
                Çizimlerle Kırk Hadis Yarışmasına son katılım tarihi olan 30 Kasım 2019 tarihinden sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Online başvuru yapmayan yarışmacıların resimleri değerlendirmeye tabi tutulmayacaktır.

Yayınlanma Tarihi : 8/11/2019 14:10
Okunma Sayısı : 1472

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar