Circus Troya adeta büyüledi

Circus Troya adeta büyüledi
                Muratlı’da gösteri yapan Circus Troya, izleyenlerden tam not aldı.                Muratlı Kültür Merkezi’nde öğrenci ve velilerine yönelik olarak geniş kadrosu ile gösterim sunan Uluslararası Troya Sirki, ekiplerinin birbirinden güzel gösterimleriyle izleyenlerden alkış topladı. Gösterilerini sergileyen Troya Sirki ile minikler, neşeli dakikalar yaşadı.
                Yaklaşık 1,5 saat süren gösteride minikler özellikle palyaço ve sihirbaz gösterilerinde çok eğlendiler. Troya Sirkinin gösterisinde yabancı akrobatların yaptıkları gösteriler yürekleri ağızlara getirdi.
tasarım59 reklam paketi
                Hizmet Medya’ya konuşan Troya Sirki Genel Sanat Yönetmeni Tolga Kepenekli, “Muratlı’da üç seansta öğrenciler ve velilerine gösterim yaptık. İlgi oldukça yoğun oldu. Kültürel mirasın korunması ve modern sirk sanatlarının gelişmesinde büyük çalışmalar sağlayıp Türkiye’de modern teatral sirk kültürünün öncülüğünü başlattık. Bizler gösterimlerimizle Türkiye’de gösteri sanatlarına değişik bir zenginlik kattık. Uluslararası Troya Sirki’nde akrobat gösterimler, piton yılanlarıyla danslar, palyaço gösterimleri gibi görsel etkinlikleri sunduk. Şu anda Türkiye turundayız. Trakya’nın çeşitli şehirlerinde gösterilerimizi sunuyoruz. 7 senedir gösteri yapan ve 17 kişiden oluşan profesyonel kadromuz var” ifadelerini kullandı.
                Öte yandan, gösterilerde en büyük ilgiyi ise, Rus Akrobatlar ve Yılan Kız çekti.
Yayınlanma Tarihi : 14/4/2019 15:35
Okunma Sayısı : 1133

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar