Cinayetin faili kıskıvrak yakalandı

Cinayetin faili kıskıvrak yakalandı
                Muratlı’da dün akşam parkta işlenen cinayetin faili olduğu iddiası ile Gökhan E. adlı şüpheli gözaltına alındı. Ayrıca cinayette kullanılan tabanca da polis ekiplerince bulundu.


tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - İddiaya göre; Muradiye Mahallesi 100. Yıl Caddesi üzerindeki Bülent Ecevit Parkı’nda alkol alan Uğur Gün ve Veysel Gün’e silahlı saldırıda bulunan ve Uğur Gün’ü öldürüp, ağabeyi Veysel Gün’ü de yaralayan Gökhan E. (26) adlı şüpheli, Çorlu ilçesinde kıskıvrak yakalandı. Cinayet şüphelisi sessizliğini korudu.
                Olay, geçtiğimiz akşam saat 20.50’de Muradiye Mahallesi 100. Yıl Caddesi üzerindeki Bülent Ecevit Parkı’nda meydana geldi. Alkol alan Uğur Gün (24) ve ağabeyi Veysel Gün (27)’ye belinden çıkardığı tabanca ile 4 el ateş eden şüpheli şahıs, daha sonra kaçarak kayıplara karıştı. Veysel Gün sol bacağından yaralanırken, göğsünden vurulan Uğur Gün ise tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
                Polisin sıkı takibi ve titiz araştırmaları sonucu cinayet şüphelisinin kimliği tespit edildi. Şüpheli Gökhan E., cinayetin faili olarak aranmaya başladı. Çorlu’da da bir adresi tespit edilen şüpheli Gökhan E., polis ekiplerince gözaltına alındı. Ayrıca cinayette kullanılan tabanca da polis ekipleri tarafından bulunarak incelemeye alındı.
                Olaya ilişkin soruşturma sürüyor.
Yayınlanma Tarihi : 14/11/2023 18:02
Okunma Sayısı : 8205

Muratlı Nöbetçi Eczane

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KADİR ALBAYRAKTAN MEMNUN MUSUNUZ?


Evet
Hayır
Kısmen
reklam 1
Günlük Kurlar