Çifte protokol ile çifte müjde

Çifte protokol ile çifte müjde
                Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) ile Lila Kâğıt San. ve Tic. A.Ş. ve Slingsan Endüstriyel Torba. San. ve Dış. Tic. Ltd. Şti. arasında Muratlı Meslek Yüksekokulu öğrencilerine yönelik eğitimde işbirliği protokolleri imzalandı.                Protokollerin hayırlı olması temennisinde bulunan NKÜ Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin ile Lila Kâğıt San. ve Tic. A.Ş. İnsan Kaynakları Müdürü Arzu Çoşaner ve Slingsan Endüstriyel Torba. San. ve Dış. Tic. Ltd. Şti. Firma Yetkilisi Abdullah Ünalan protokolleri törenle imzaladılar.
tasarım59 reklam paketi
                Törende; Muratlı MYO Müdürü Prof. Dr. Murat Ateş, Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Dr. Bahar Sözübek, Lila Kâğıt San. ve Tic. A.Ş. Eğitim Sorumlusu Murat Saka, Öğr. Gör. İlknur Ergün de hazır bulundu.
                Lila Kâğıt San. ve Tic. A.Ş. ile yapılan eğitimde iş birliği protokolü kapsamında, Muratlı Meslek Yüksekokulu Kimya Teknolojisi Programı’nda kayıtlı öğrencilerin işbaşı eğitimi, mesleğe hazırlanma ve mesleğin gerekli kıldığı bilgi ve becerilerini arttırma ve mesleki becerilerini geliştirmeleri amaçlanıyor.
                Slingsan Endüstriyel Torba. San. ve Dış. Tic. Ltd. Şti. ile yapılan eğitimde iş birliği protokolüne ilişkin konuşan Rektör Prof. Dr. Mümin Şahin ise, “Öğrencilerimizin teorik bilgi almalarını önemsediğimiz kadar uygulamalı eğitim almaları için de onları teşvik ediyor ve bu konularda mümkün olduğunca fazla işbirliği protokolleri gerçekleştiriyoruz. Bugün imzalanan protokolün hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.
                Slingsan Endüstriyel Torba. San. ve Dış. Tic. Ltd. Şti. ile yapılan eğitimde iş birliği protokolü kapsamında; Muratlı Meslek Yüksekokulu Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, İşletme Yönetimi, Maliye ve Sosyal Güvenlik programlarında kayıtlı öğrencilerin iş başı eğitimi, mesleğe hazırlanma, mesleğin gerekli kıldığı bilgi ve becerilerini arttırma ve mesleki becerilerini geliştirmeleri amaçlanıyor.
Yayınlanma Tarihi : 30/9/2019 16:30
Okunma Sayısı : 1054

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar