CHP İl Başkanı Saygın temaslarda

CHP İl Başkanı Saygın temaslarda
                CHP Tekirdağ İl Şener Zeynel Saygın, partisinin Muratlı İlçe Başkanı Sedat Gürler ve Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Muratlı’da temaslarda bulundu.                Muratlı Hizmet - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ İl Şener Zeynel Saygın, ziyaretleri kapsamında hem ilçe başkanlıklarını ve belediyeleri ziyaret ettiğini, hem de bölgede yaşayan esnafı dolaştığını ifade etti.
tasarım59 reklam paketi
                Hizmet Medya ziyaretinde bu yıl Kasım ayında seçim olacakmış gibi çalıştıklarını belirten Başkan Şener Zeynel Saygın, Marmaraereğlisi’ndeki olaya da değinerek; olay yerine giden ilk kişilerden olduğunu, olayın aydınlanması için sürekli güvenli güçleriyle temas halinde bulunduklarını söyledi.
                CHP Genel Merkezi’nin Tekirdağ’ı eğitim faaliyetleri konusunda en başarılı iller arasında gördüğünü anlatan Başkan Saygın, eğitim çalışmalarının aynı özveriyle süreceğini ifade etti.
                Erken seçim olacakmış gibi örgütlerini hazır tuttuklarını kaydeden Saygın, “Sandıklara sahip çıkmak için tedbirler alıyoruz. İstanbul da böyle kazanıldı. İnsanlarımıza umut aşılamak durumundayız. Güzel bir ülkemiz, güzel insanlarımız var. Umut da hep var” şeklinde konuştu.
                CHP’li heyet; İlçe Başkanlığı ziyareti, Belediye Başkanlığı ziyareti, basın ziyareti, Sanayi Sitesi Başkanlığı ziyareti ile genç üyelere rozet takma töreni gerçekleştirdi.Yayınlanma Tarihi : 31/3/2021 18:57
Okunma Sayısı : 3216

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar