CHP'den nezaket ziyareti

CHP
                Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muratlı İlçe Başkanı Sedat Gürler, Belediye Başkan Vekili Tamer Yargı ve CHP Muratlı İlçe Yöneticileri, 24 Temmuz Sansürün Kaldırılışı ve Basın Bayramı dolayısıyla Hizmet Medya’yı ziyaret etti.tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - 24 Temmuz Sansürün Kaldırılışı ve Basın Bayramı dolayısıyla Hizmet Medya’ya nezaket ziyareti gerçekleştiren CHP’li heyet, Trakya Gazeteciler Birliği Başkan V. Kamil Baştuhan, Hizmet Medya Genel Yayın Yönetmeni Osman Baştuhan ve İhlas Haber Ajansı (İHA) Muhabiri Emre Baştuhan’ın günlerini tebrik etti.
                Görüşmede, CHP İlçe Örgütü ve CHP’li yerel yönetimin durumu değerlendirildi. CHP Genel Başkanlık seçiminden işçi alımlarına kadar birçok konu masaya yatırıldı. 24 Temmuz Basın Bayramı kapsamında yerel basının önemine dikkat çekildi.
                Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Trakya Gazeteciler Birliği Başkan V. Kamil Baştuhan ise, “Hepimiz Muratlı ortak paydasında birleşiyoruz. İlçemizin gelişmesi, bir adım daha ileriye gitmesi noktasında elimizi taşın altına koymaya her daim hazırız” dedi.
Yayınlanma Tarihi : 24/7/2020 15:52
Okunma Sayısı : 2273

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar