Candan Yüceer adaylığını açıkladı

Candan Yüceer adaylığını açıkladı
                Önceki dönem CHP Tekirdağ Milletvekili Dr. Candan Yüceer, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı oldu.tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 24., 25., 26. ve 27. Dönem Tekirdağ Milletvekili Dr. Candan Yüceer, partisinin Tekirdağ il binasına sığmayan yüzlerce partilinin soğuk havaya rağmen katılım gösterdiği aday adaylığı açıklamasını il binası önünde gerçekleştirdi.
                Katılan herkese teşekkür ederek sözlerine başlayan Yüceer, “Kıvanç ve heyecan içindeyim. Çocuklarımı burada büyüttüm. Hayatınızın bir parçası olan biri olarak buradayım. Tekirdağlı olmanın en büyük sonucu aidiyetliktir. İnsan yaşadığı yere benzer, ben de Tekirdağ'a benziyorum. Milletvekilliğinde Ankara'dan döndüğümde, buraya ayak bastığımda huzur burada diyorum. Sevgi, sıcaklık, güven, duygusudur. Bir kadın, bir anne hassasiyetiyle canla başla çalıştım. Tecrübelerimle şehrimiz koşarak ilerleyecek” dedi.
                Sosyal medya hesabından da paylaşımda bulunan CHP’li Candan Yüceer, “Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı Adaylık açıklamamda soğuk hava ve fırtınaya rağmen beni yalnız bırakmayan örgütümüze, hemşerilerime teşekkür ediyorum. Bugün gördük ki, Tekirdağ örnek kent olmaya hazır. Tekirdağ yarını kurmaya hazır. Şimdi hep birlikte önce insan önce Tekirdağ diyerek yola çıkma vakti. Haydi, birlik içinde, huzurlu, mutlu, daha güçlü, daha güzel, daha yaşanabilir bir Tekirdağ için geleceğimiz için, çocuklarımız için hep birlikte yönetmek için yola koyulalım” sözcüklerini kullandı.
Yayınlanma Tarihi : 19/11/2023 23:54
Okunma Sayısı : 1678

Muratlı Nöbetçi Eczane

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KADİR ALBAYRAKTAN MEMNUN MUSUNUZ?


Evet
Hayır
Kısmen
reklam 1
Günlük Kurlar