Bu sezon Mina Su

Bu sezon Mina Su
                Muratlı 1935 Spor Kulübü futbol takımlarına antrenman ve maçlar için içme suyu desteği Kasap Kazım Mercan ve Mina Su’dan geldi. Muratlı 1935 Spor Kulübü Derneği Üyesi Kasap Kazım Mercan, sporcuların maç ve antrenmanlardaki su ihtiyacını karşılamak üzere Mina Su firması sahibi Recep Yılmaz ile anlaştı.tasarım59 reklam paketi
                Kalabalık bir aileyiz

                Fiyatta yaptığı indirim için Recep Yılmaz’a ve sponsor Muratlı Et Pazarı’na teşekkür eden Kulüp Başkanı Eyüp Özdemir ise, “Tekirdağ’da liglere katılan U-11, U-13, U-15, A Takımı ve Trakya Veteranlar Ligi’nde oynayan veteran futbol takımımız var. Dolayısıyla oldukça kalabalık bir aileyiz. Amatör bir spor kulübü olarak bağış ve yardımlar ile yaşıyoruz. Antrenmanlar ve maçlar esnasında bugüne kadar hijyen açısından bardak su kullanıyorduk. Sayıya vurunca oldukça fazla para tutuyordu. Su önemli bir gider kalemimiz. Bu konuda bizlere yardımcı olan Kazım Mercan gibi kişi ve kurumlara ayrı ayrı teşekkür ederiz” ifadelerini kaydetti.
                Spor yaşatılmalı
                Muratlı’da amatör sporun yaşatılması gerektiğini belirten Kasap Kazım Mercan ise, spora ve sporcuya desteklerinin devam edeceğini söyledi.
Yayınlanma Tarihi : 6/2/2019 11:12
Okunma Sayısı : 1370

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar