Bu mahallelerdekiler dikkat!

Bu mahallelerdekiler dikkat!
                TREDAŞ Muratlı İşletme Şefliği tarafından elektrik kesintisi öncesi uyarı geldi.                Planlı elektrik kesintisi yapmaya hazırlanan TREDAŞ, 6 Temmuz 2019 Cumartesi günü 09.00 – 12.00 saatleri arasında İstiklal Mahallesi Denimkent Sitesi ve civarları, İlçe Jandarma Komutanlığı, Emniyet Müdürlüğü, İtfaiye İstasyonu ve civarları, Kurtpınar Mahallesi 68. ve 69. Sokaklar ile Özbil Un Fabrikası’nda elektriklerin olmayacağını bildirdi. Yaklaşık 3 saat süreceği öğrenilen kesintinin gerekçesi olarak ise, AG Planlı Bakım gösterildi.
tasarım59 reklam paketi
                6 Temmuz 2019 Cumartesi günü 12.00 – 15.00 saatleri arasında İstiklal Mahallesi Küçük Sanayi Sitesi’nde elektrikler olmayacak. Yaklaşık 3 saat süreceği öğrenilen kesintinin gerekçesi olarak ise, AG Planlı Bakım gösterildi.
                6 Temmuz 2019 Cumartesi günü 15.00 – 18.00 saatleri arasında Fatih Mahallesi 83. Sokak, Güvercin Sokak, Mustafa Kemal Caddesi ve SSK Evleri civarında elektrikler olmayacak. Yaklaşık 3 saat süreceği öğrenilen kesintinin gerekçesi olarak ise, AG Planlı Bakım gösterildi.
                TREDAŞ, aboneleri elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması, yapılacak çalışmaların, programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği, jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları, elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için ALO 186 Çağrı Merkezi’ne başvurmaları konusunda hatırlatmalarda bulundu.
Yayınlanma Tarihi : 4/7/2019 13:44
Okunma Sayısı : 1172

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar