Bu mahalledekiler dikkat!

Bu mahalledekiler dikkat!
                TREDAŞ Muratlı İşletme Şefliği tarafından elektrik kesintisi öncesi uyarı geldi.                Planlı elektrik kesintisi yapmaya hazırlanan TREDAŞ, 5 Temmuz 2019 Cuma günü 09.00 – 12.00 saatleri arasında Fatih Mahallesi Hacı Rafet Gümüş Anadolu İmam Hatip Lisesi ve civarları, Atatürk Stadyumu ve civarları, 78., 79., 80. ve 81. Sokaklar, Hasan Çelikkol Caddesi’nin bir kısmında elektriklerin olmayacağını bildirdi. Yaklaşık 3 saat süreceği öğrenilen kesintinin gerekçesi olarak ise, AG Planlı Bakım gösterildi.
tasarım59 reklam paketi
                5 Temmuz 2019 Cuma günü 12.00 – 15.00 saatleri arasında Muradiye Mahallesi Sarılale Sokak, Karadeniz Sokak, Hasret Sokak, Ortanca Sokak, Gökkuşağı Sokak, 19 Mayıs Caddesi’nin bir kısmı ve Dere Sokak’ın bir kısmında elektrikler olmayacak. Yaklaşık 3 saat süreceği öğrenilen kesintinin gerekçesi olarak ise, AG Planlı Bakım gösterildi.
                5 Temmuz 2019 Cuma 15.00 – 18.00 saatleri arasında İstiklal Mahallesi 48., 49., 50. ve 51. Sokaklar, Sarmaşık Sokak, Gazi Caddesi’nin bir kısmı, Şehit Metin Öztürk Ortaokulu ve civarları, TESKİ su pompaları ve civarlarında elektrikler olmayacak. Yaklaşık 3 saat süreceği öğrenilen kesintinin gerekçesi olarak ise, AG Planlı Bakım gösterildi.
                TREDAŞ, aboneleri elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması, yapılacak çalışmaların, programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği, jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları, elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için ALO 186 Çağrı Merkezi’ne başvurmaları konusunda hatırlatmalarda bulundu.
Yayınlanma Tarihi : 3/7/2019 20:57
Okunma Sayısı : 2013

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar