Bu kuaförde kelliğe son

Bu kuaförde kelliğe son
                Muratlı’da ‘Protez Saç’ sektöründe öncü kuaförlerden biri olmayı başaran ‘Salon Aras’ erkek kuaförü işletmecisi Abdullah Aras, bu sektörde kısa sürede yakaladığı başarı ile dikkat çekiyor.                Kellik sorunu ortadan kalktı
                Son zamanlarda çok yaygın olan ve bir çok ünlünün de rağbet gösterdiği erkeklerin kellik sorununa çözüm olan protez saç, artık Muratlı’da da var.
tasarım59 reklam paketi
                Artan müşteri talebi ve yükselen protez saç popülerliği nedeniyle protez sektörüne giren Salon Aras erkek kuaförü işletmecisi Abdullah Aras, erkeklerin en büyük sorunu olan kelliğin gelişen teknolojiyle birlikte artık sorun olmaktan çıktığını söyledi.
                Müşterilerimiz sürekli yakınıyordu
                Gelen müşterilerinin kellik hakkında sürekli sorunlarını dile getirmesinden dolayı bir arayış içerisine girdiklerini dile getiren Kuaför Abdullah Aras, “Kelliğe çözüm için yaptığımız araştırmalarda en uygunun protez saç olduğuna karar verdik. Özel bir firmayla anlaştık. Onlar da bu ürünleri yurtdışından getiriyorlar. Profesyonel uzmanlar tarafından ölçülendirme yapılıyor ve % 100 insan saçı dokusundan gelişmiş teknik yöntemlerle üretiliyor. Saç protezi, özel yapıştırıcılarla saçsız ya da seyrek olan saç bölgelerine yerleştiriliyor ve şekillendiriliyor. Tıbbi operasyona gerek yok. Hijyenik, kullanım açısından sorunsuz, dayanıklılık açısından sağlam ve estetik görüntüye kavuşturuyor. Hiçbir yan etkisi yoktur” sözcüklerini kaydetti.                Kendi saçınız gibi
                Protez saçın hava geçirebilme özelliği olduğunu, banyo açısından sorun olmadığını, kafada oluşabilecek terin de protezdeki deliklerden dışarı atılabildiğini vurgulayan Kuaför Aras, “Denize, havuza vs gönül rahatlığıyla girilebiliyor. Saça istediğiniz gibi şekil verebilir, tarayabilirsiniz. Ayda bir bakım istiyor. Bakımı da çok kolay, sadece çift taraflı bantlar değişiyor. Ülkemizde birçok ünlü sanatçı protez saçı tercih ediyor. İnsanlar, protez saç uygulaması sayesinde saçsız geçirdikleri dönemleri yüksek bir motivasyon ve moralle unutuyor. Eski mutlu hayatına dönüyor” ifadelerini kullandı.
                Öte yandan, protez saç kullananlardan Tugay Öztürk ise, çok memnun kaldığını beyan ederek; herkese önerdi.
                İrtibat çok kolay
                Salon Aras Erkek Kuaförü
                GSM: 0552 282 36 59
                www.instagram.com/salonarass
                Adres: Muradiye Mah. M. Kemal Cad. No. 19 Muratlı/TEKİRDAĞ


Yayınlanma Tarihi : 10/9/2020 20:28
Okunma Sayısı : 3757

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar