Böyle çaldılar, böyle tutuklandılar

Böyle çaldılar, böyle tutuklandılar
                Tekirdağ’ın Muratlı ilçesinde işyerlerine dadanan hırsızlar, polisin operasyonuyla kıskıvrak yakalandı. Şüphelilerin hırsızlık anları güvenlik kameralarına anbean yansırken, adliyeye sevk edilen şüpheliler tutuklandı.


                Muratlı Hizmet - Olay, gece saat 03.20’de Muradiye Mahallesi’nde meydana geldi.
tasarım59 reklam paketi
                İddiaya göre; motosikletten inen C.D. ve E.A. adlı şüpheliler, demir levye ile bir büfenin kapısını kırdı ve içerisini bir süre kurcaladı. Spor bir çantaya yiyecek malzemelerini dolduran şüpheliler, daha sonra dışarı çıkarak geldikleri motosiklet ile hızla olay yerinden uzaklaştı.
                Muradiye Mahallesi Hurşit Kuyu Caddesi üzerindeki bir parka giden şüpheliler, polisin hızlı takibi sonucu olaydan 15 dakika sonra yakayı ele verdi. Şüphelilerin Kazımdirik Mahallesi’nde bir markete daha girmek üzere pencereleri zorladıkları ve çalan alarm üzerine oradan da kaçtıkları ortaya çıktı.
                Gözaltına alınarak Cumhuriyet Polis Merkezi Amirliği’ne götürülen hırsızların kullandıkları motosikletten şüphelenen emniyet ekipleri, yaptıkları inceleme neticesinde motosikletin de çalıntı olduğunu tespit etti. Çorlu’dan çalınan motosiklet sahibine teslim edilirken, çalınan yiyecek malzemeleri de büfe sahibine iade edildi.
                Öte yandan, adliyeye çıkarılan şüpheliler C.D. ve E.A. suçlarını kabul etti ve tutuklanarak Tekirdağ T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na götürüldü.
                Olaya ilişkin başlatılan soruşturma sürüyor.
Yayınlanma Tarihi : 24/4/2021 19:19
Okunma Sayısı : 3375

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar