Biraz sitemli kutlama

Biraz sitemli kutlama
                Muratlı’nın sevilen yüzü Necmettin Uca, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü okul önlerinde ve sokakta öğretmenler ve öğrencilerle kutladı. Uca’nın öğretmenlere bir de sitemi vardı.                Muratlı Hizmet - Ünlü Şovmen Mehmet Ali Erbil’in Çarkıfelek ve Eyvah Düşüyorum programlarına katılarak kendini tüm Türkiye’ye tanıtan ve sevdiren Necmettin Uca, 24 Kasım’a özel dağıttığı şekerlemeler ve balon ile giydiği Türk Bayraklı giysisi ve palyaço kostümüyle neşe dağıttı. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nün önemini vurgulayan Uca, “Bugün Öğretmenler Günü, tüm öğretmenlerin günlerini kutlarım” dedi.
tasarım59 reklam paketi
                Çocuklara ‘Çok çalışın, okulunuzu, sınıfınızı, arkadaşlarınızı ve öğretmenlerinizi çok sevin’ mesajı veren Uca; “Ülkemizin geleceğini aydınlık yarınlara taşıyan öğretmenlerinize çok şey borçluyuz” diye konuştu.
                Önce 24 Kasım kutlama programına bir okula davet edildiğini, daha sonra davetten vazgeçilerek kendisinin çağrılmadığını dile getiren Uca, şu cümlelere yer verdi: “24 Kasımlar’da Öğretmenler Haftası ve Günü’nde çeşitli etkinliklere katılır, bu önemli günde sazlı sözlü, stand-up gösterileriyle bezenirdim. Şarkılı-türkülü geçen günler ve gecelerde halk oyunları oynanır, Muratlımızın yetenekli gençleri de sahne alırdı. Coşku dolu, neşeyle kutlanırdı. Pandemi nedeniyle kısıtlamaların olduğu besbelli. Ama ben yine de üzülüyorum; çevre il ve ilçelerde gördüğüm, duyduğum anlamlı günlerde ne kadar özverili çalışmalar yapıldığıdır. Hizmet Medya aracılığıyla tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum. Rahmete eren öğretmenlerimizin mekânları cennet, ruhları şad olsun. Sağlık ve huzur temenni ediyorum emekli olanlara da. Tüm öğretmenlere sıhhat, afiyet ve kolaylıklar arzu ediyor, en kalbi duygularımla sevgiler, saygılar sunuyorum.”
                Öte yandan, gün boyu öğrenciler ve velilerle fotoğraf çektiren Necmettin Uca’ya sıkıntılı günler geçiren toplumumuzu gülümsettiği için teşekkür ediyor, sağlık ve mutluluk ile uzun ömürler temenni ediyoruz…

Yayınlanma Tarihi : 24/11/2021 12:10
Okunma Sayısı : 1463

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar