Bir soruşturma da belediyeden

Bir soruşturma da belediyeden
                Muratlı Belediyesi işçisi İzlem Gençtürk hakkında idari soruşturma da başlatıldı.                Savunma verecek
                Alınan bilgiye göre; seçime bir gün kala sosyal medya hesabından skandal bir paylaşıma imza atan belediye işçisi İzlem Gençtürk’e bir soruşturma da Muratlı Belediye Başkanlığı’nca açıldı.
                Sosyal medya hesabı üzerinden AK Partili kadınlara hakaret eden İzlem Gençtürk hakkında inceleme başlatan Muratlı Belediye Başkanlığı, Gençtürk’ün savunmasını alacak.
tasarım59 reklam paketi
                Ne olmuştu?

                Facebook’taki sosyal medya hesabından ‘AKP'ye oy veren hiç bir bayana saygı duymuyorum, duymayacağım da. 2 bacağının arasından doğuracağın çocuk sayısına kadar karışan bir zihniyete destek veren bu bayanların, hiçbir nedeni yoktur bir insan olarak. Sana bu denli müdahale eden bir adama destek verecek kadar dişiliğini kaybetmişsen zaten artık yalnızca oksijen tüketiyorsun demektir. Kararttığınız geçmişimiz, günümüz ve karartmayı planladığınız geleceğimizin vebali sizin üzerinizde. Bir vatandaş olarak varsa şayet bir hakkım, tümünü haram ediyorum.’ ifadelerini kullanan İzlem Gençtürk, gündemin birinci sırasına yerleşmişti.
                Doğum gününde savcı karşısında
                Geçtiğimiz gün AK Partili kadınların şikâyeti üzerine başlatılan soruşturmada bugün ifadesi alınan İzlem Gençtürk, doğum gününde savcı karşısına çıktı.
                Muratlı Cumhuriyet Savcılığı’nda ‘Hakaret’ suçlamasıyla ifade veren İzlem Gençtürk, bahse konu paylaşımı kendisinin yaptığını kabul ederken, hakaret amacının olmadığını da beyan etti.
                Gençtürk hakkında ‘Seçim Kanunu’na muhalefet’ ve ‘Hakaret’ iddiasıyla iki adli soruşturma açılırken, bir de Muratlı Belediyesi’nce disiplin soruşturması başlatılmış oldu.
Yayınlanma Tarihi : 12/4/2019 20:51
Okunma Sayısı : 4345

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar