Bilgi yarışmasında tanıdık bir yüz

Bilgi yarışmasında tanıdık bir yüz
                Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun sunuculuğunu yaptığı ‘Kim Milyoner Olmak İster?’ bilgi yarışmasının bu akşamki konuğu Muratlı’dan Mutlu Utar oldu.                Muratlı Hizmet - Sorulara geçmeden önce kendini tanıtan Mutlu Utar, 31 yaşında olduğunu, Trakya Üniversitesi Müzik Öğretmenliği mezunu olduğunu, 3 yıl öğretmenlik yaptıktan sonra 13 yıldır da solistlik yaptığını söyledi.
tasarım59 reklam paketi
                Antalya’da otellerde sahne alarak 8 dilde şarkı söylediğini anlatan Mutlu Utar, anne tarafının Bulgaristan, baba tarafının ise Yunanistan göçmeni olduğunu belirterek; programa nişanlısı ile katıldı.
                2. baraj sorusuna gelene kadar başarılı bir grafik çizen Mutlu Utar, 15 bin TL değerindeki sesli soruda takıldı. Telefon joker hakkını kullanan Mutlu Utar, Muratlı’dan çocukluk arkadaşı Çağatay Yaşar Yap’ı aramayı tercih etti. Çağatay Yaşar Yap da sorunun cevabını bilemeyince 7 bin 500 TL’yi alarak çekilmeyi tercih eden Utar, “Buraya gelmek çok iyiydi, çok güzeldi. Sizi tanımak, sizinle karşılıklı oturup sohbet etmek harikaydı. Çok güzel bir tecrübe idi, çok teşekkür ederim” dedi.
                Ünlü sunucu Kenan İmirzalıoğlu ise, kendisini tebrik ederek yarışmadan uğurladı.

Yayınlanma Tarihi : 28/6/2020 02:17
Okunma Sayısı : 7780

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar