Belediyede 'Torpil Skandalı' iddiası

Belediyede
                CHP’li Muratlı Belediyesi’ni ve CHP İlçe Örgütü’nü topa tutan MHP Muratlı İlçe Başkanı Hüseyin Tufan, Muratlı Belediyesi’nde işe alımlarda yaşananları tam bir ‘Torpil Skandalı’ olarak tanımladı.tasarım59 reklam paketi
                Akraba Kayırmacılığı

                Liyakat ve işi ehline verme söylemleri üzerinden propaganda yapan CHP’li Muratlı Belediyesi’nin seçimin ardından işe alımlarda tam tersini yaptığını dile getiren MHP İlçe Başkanı Hüseyin Tufan, “Halkçı Belediye Başkanı’nın yeğeni belediyede işe başlıyor. Halkçı CHP İlçe Başkanı’nın eşi belediye şirketinde işe başlıyor. Halkçı Belediye Meclis Üyeleri’ne bakıyoruz; çocukları, eşleri Büyükşehir Belediyesi’nde işe giriyor. Halkçı Belediye Başkan Yardımcısı’nın kardeşi, akrabaları Büyükşehir’de ve TESKİ’de. Her şey güzel oldu ama sadece size… Hak, hukuk, adalet söyleminiz yalnızca pankartlarda anı olarak kaldı” sözcüklerini kaydetti.
                Torpil + Masa başı + Klima
                Milyonlarca gencin KPSS’ye girdiği ve iş beklediği bir ortamda ‘Akraba Kayırmacılığı’nın hesabını Muratlı halkının soracağını savunan MHP’li Başkan Hüseyin Tufan, aile üyelerinin masa başı işleri kaptığını ve klima altında vakit doldurduklarını söyledi.
                Hüseyin Tufan, Muratlı Belediyesi’nin etik ilkelere uyması için muhalefet görevini layıkıyla yerine getireceklerini vurguladı.
Yayınlanma Tarihi : 24/9/2020 11:11
Okunma Sayısı : 5140

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar