Bayram dönüşüne dikkat!

Bayram dönüşüne dikkat!
                Dokuz günlük Ramazan Bayramı tatili nedeniyle yollarda yaşanan yoğunluk için sürücüleri uyaran emniyet ekipleri, ölümlü kazaları sıfıra indirmek için çaba sarf ettiklerini ifade ettiler.                Sürücülerin dönüş yoluna erken çıkmaları ve zaman dilimine yaymaları gerektiğini söyleyen Muratlı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Trafik Birimi ekipleri, geçtiğimiz gün Çorlu’da yaşanan ve 5 kişinin feci şekilde yaşamını yitirdiği kazayı anımsattılar.
tasarım59 reklam paketi
                Dokuz güne çıkan bayram tatilini yakınlarının yanında geçirmek isteyen vatandaşların dönüşe geçmesiyle birçok yolda araç kuyrukları başladı. Bunun üzerine İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kent merkezinde trafik ve asayiş uygulaması yaptı.
                Yolcularla bayramlaşan polis ekipleri, trafik kurallarına uyulması konusunda ikazlarda bulundu. Şüpheli kişiler ise Genel Bilgi Taraması’ndan (GBT) geçirildi.
                Uygulamada durdurulan sürücüler, yapılan uyarılara teşekkür ederek; "Güzel bir uygulama. Burada yapılan uyarılar son derece önemli. Kurallara uydukça kazalar olmaz. Uygulamaların sık sık olması gerekiyor. Polis memurunun uyarısına teşekkür ediyorum. Bizim hem bayramımızı kutladı, hem de bize uyarılarda bulundu” dediler.

Yayınlanma Tarihi : 7/6/2019 02:20
Okunma Sayısı : 1220

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar