Balabanlı-Müsellim bağlantısı tamam

Balabanlı-Müsellim bağlantısı tamam
                Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından Muratlı’nın Balabanlı Mahallesi ile Müsellim Mahallesi arası bağlantı yolunda başlatılan beton yol serim çalışmaları tamamlandı.                SSB yol uygulaması
                Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren ekipler tarafından eş zamanlı çalışmalarla yol yapım çalışmaları sürdürülüyor. Bu kapsamda Balabanlı Mahallesi ile Müsellim Mahallesi arasında yer alan 5,5 kilometrelik bağlantı yolunda (Silindirle Sıkılaştırılmış Beton) beton yol uygulaması gerçekleştirildi.
tasarım59 reklam paketi
                SSB yol kaplaması nedir?

                Geleneksel beton kaplamalara göre nispeten yeni bir beton kaplama türü olup, yola serilmesi ve sıkıştırılması esnasında esnek üstyapı yapımına benzer teknikler kullanılarak inşa edilmektedir.
                Geleneksel beton kaplamalara göre çok daha düşük su/çimento içeriğiyle üretilen SSB kaplamalar, bitümlü kaplama yapımında kullanılan araçlarla taşınmakta, serilmekte ve sıkıştırılmaktadır.
                Bu özellikleriyle SSB kaplamalar hızlı ve ekonomik bir şekilde inşa edilebilmekte, böylece de alternatif bir üstyapı olarak kendini göstermektedir.
                Hizmetlerimize devam edeceğiz
                Çalışmaların belli bir program dâhilinde durmaksızın sürdürüleceğini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak; “Fen İşleri Dairesi Başkanlığımızca il genelinde başlattığımız yol yapım çalışmaları aralıksız bir şekilde devam ediyor. Hizmetlerimizi hayata geçirirken halkımızın ihtiyaçlarını gözetiyoruz. Her şeyin en iyisini hak eden halkımız için bu hizmetlerimize devam edeceğiz. Tamamlanan yollarımızın vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Yayınlanma Tarihi : 23/11/2019 16:43
Okunma Sayısı : 1456

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar