Balabanlı-Çevrimkaya bağlantısı bitti

Balabanlı-Çevrimkaya bağlantısı bitti
                Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Muratlı’da sorumluluk alanlarında çalışmalarını sürdürüyor.                Silindirle Sıkılaştırılmış Beton
                Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından Muratlı’nın Balabanlı Mahallesi ile Çevrimkaya Mahallesi arası bağlantı yolunda başlatılan (Silindirle Sıkılaştırılmış Beton) SSB beton yol serim çalışmaları tamamlandı.
tasarım59 reklam paketi
                Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren ekipler tarafından eş zamanlı çalışmalarla yol yapım çalışmaları sürdürülüyor.
                Hizmetlerimize devam edeceğiz
                Çalışmaların belli bir program dâhilinde durmaksızın sürdürüleceğini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak; “Fen İşleri Dairesi Başkanlığımızca il genelinde başlattığımız yol yapım çalışmaları aralıksız bir şekilde devam ediyor. Hizmetlerimizi hayata geçirirken halkımızın ihtiyaçlarını gözetiyoruz. Her şeyin en iyisini hak eden halkımız için bu hizmetlerimize devam edeceğiz. Tamamlanan yollarımızın vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.
                SSB yol kaplaması nedir?
                Geleneksel beton kaplamalara göre nispeten yeni bir beton kaplama türü olup, yola serilmesi ve sıkıştırılması esnasında esnek üstyapı yapımına benzer teknikler kullanılarak inşa edilmektedir.
                Geleneksel beton kaplamalara göre çok daha düşük su/çimento içeriğiyle üretilen SSB kaplamalar, bitümlü kaplama yapımında kullanılan araçlarla taşınmakta, serilmekte ve sıkıştırılmaktadır.
                Bu özellikleriyle SSB kaplamalar hızlı ve ekonomik bir şekilde inşa edilebilmekte, böylece de alternatif bir üstyapı olarak kendini göstermektedir.

Yayınlanma Tarihi : 28/11/2019 14:05
Okunma Sayısı : 934

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar