Bakan Yardımcısı'ndan Gülle'ye ziyaret

Bakan Yardımcısı
                Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede, Gülle Entegre Tekstil İşletmeleri San. ve Tic. A.Ş.’yi ziyaret ederek incelemelerde bulundu.                Muratlı Hizmet - Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede’nin Gülle Tekstil ziyaretinde ‘Tenoks Sıfır Atıksu ile Geri Kazanım Tesisi’ tanıtıldı. Bakan Yardımcısı Büyükdede  ve Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Tenoks Sıfır Atıksu ile Geri Kazanım Tesisi’ni inceledi.
tasarım59 reklam paketi
                Ziyarette Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Büyükdede ve Vali Yıldırım’a; Ergene Kaymakamı Mehmet Emin Taşçı, İl Jandarma Komutanı Kd. Alb. Osman Kılıç, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Fahrettin Akçal, Gülle Tekstil A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Gülle eşlik etti.
                Gülle Tekstil Entegre Tekstil İşletmeleri ile Tenoks firmasının uygulamalı olarak gerçekleştirdiği proje ile; biyolojik ve kimyasal arıtma sistemine gereksinim kalmaksızın boyahane üretim atık suyun inovatif bir sistem ile % 95 geri kazanımı sağlanıyor. Sistem enerjilendirilmiş oksijen ile atıksu ve atık gaz ortamlarında organik bileşikler üzerinde enerjilendirilmiş oksijen ile % 99’a varan organik madde mineralizasyon verimlerinde arıtma gerçekleştirebilen Tetroks olarak adlandırılan bir Cold Atmospheric Plasma (CAP) sistemi ile gerçekleştiriliyor. Sistemde herhangi bir kimyasal kullanılmazken, % 95 oranında suyun geri kazanımı sağlanıyor.
Yayınlanma Tarihi : 5/10/2021 14:27
Okunma Sayısı : 1184

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar