Bakan ile Muratlı için görüştü

Bakan ile Muratlı için görüştü
                Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu ziyaret ederek; Muratlı için iki hayati istekte bulundu.                Muratlı Hizmet - Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na taleplerini ileten AK Partili Milletvekili Mustafa Yel, Muratlı-Tekirdağ ve Muratlı-B.Karıştıran karayolunun BSK olmasını ve ilçenin ortasından geçerek Muratlı’yı ikiye bölen tren yolu civarına en az iki yerden daha hemzemin geçit yapılmasını talep etti.
tasarım59 reklam paketi
                Bakana iletilen Muratlı talepleri şunlar:
                - TEKİRDAĞ MURATLI KARIŞTIRAN YOLU' NUN BSK OLARAK YAPILMASI
                Tekirdağ’ı, Muratlı üzerinden E5 karayoluna, dolayısıyla Edirne-Kırklareli ve Avrupa’ya bağlayan, Ülkemizin en işlek yollarından birisi olup, bu yoldan, her gün yüzlerce işçi servisi, eğitim döneminde onlarca öğrenci servisi, Tekirdağ’daki limanlara yük taşıyan yüzlerce kamyon ve binlerce sivil araç geçmektedir. Bu yola, her yıl tadilat yapılmaktadır. Yapılan tadilatlar yolun kalitesini artırmamaktadır. Bu nedenle bu yol üzerinde her yıl onlarca trafik kazası meydana gelmektedir. Bu kazalar nedeniyle can ve mal kayıpları olmaktadır. Tekirdağ-Muratlı-Karıştıran yolunun bir an önce BSK asfalt kaplama yapılması halinde can ve mal kayıplarının önleneceği kanaatindeyiz.
                - MURATLI İLÇEMİZDEN GEÇEN DEMİRYOLU’NUN İLÇEYİ TAM İKİYE BÖLMESİ NEDENİYLE SOSYAL HAYATTA SIKINTILAR YAŞANMAKTA, EN AZ İKİ YERDEN DAHA KARŞILIKLI GEÇİŞLERİ KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN HEMZEMİN GEÇİT YAPILMALI
                Muratlı ilçemizin tam ortasından geçerek ilçeyi ortadan ikiye bölen demir yolu bölge sakinlerini mağdur etmektedir. Tren yolu üzerine araçların daha rahat geçişini sağlayacak en az iki tane hemzemin geçitten yapılarak yaya ve araç geçişinde sıkıntıların ortadan kaldırılması gerekli görülmektedir.
Yayınlanma Tarihi : 29/9/2020 20:34
Okunma Sayısı : 3514

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar