Askıda Fatura uygulaması başladı

Askıda Fatura uygulaması başladı
                Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, #BirlikteBaşaracağız hashtag’i ile ‘Askıda Fatura’ uygulamasını başlattı.


tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - Başkan Kadir Albayrak mesajında; “Çok değerli hemşerilerim, tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgınıyla mücadele ediyoruz. Birlik içerisinde hareket ettiği zaman tüm zorlukların üstesinden gelebilen bir milletiz. Bu zor günleri de birlikte mücadele ederek aşacağız. İnanç, örf ve geleneklerimizde bir elin verdiğini öbür elin görmeyeceği şekilde yardım etme anlayışı var. Biz de Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak bu anlayıştan hareketle, “Askıda Fatura” uygulamamızı başlattık. Ödeme güçlüğü çeken vatandaşlarımızın faturaları bu sisteme yüklenecek ve ödemeleri hayırsever vatandaşlarımız tarafından gerçekleştirilecek. Toplumsal dayanışmayı arttırarak sağlıklı ve mutlu yarınlara hep beraber yürüyebilmek için imkânı olan vatandaşlarımızı bu kampanyaya destek vermeye davet ediyorum. İhtiyaç sahiplerine destek olacak tüm hayırseverlere şimdiden teşekkür ediyorum. Özlem duyduğumuz sağlıklı, mutlu, huzurlu, güzel ve güneşli günleri hep beraber göreceğimize olan inancımla tüm halkımıza sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.
                İhtiyaç sahipleri ile hayırseverleri buluşturan ‘Askıda Fatura’ uygulaması ile TESKİ su faturalarını ödeyemeyen vatandaşların yerine borçlarını hayırseverler ödeyebilecek.
Yayınlanma Tarihi : 20/5/2020 22:28
Okunma Sayısı : 1824

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar