Arzulu Deresi'nde hummalı çalışma

Arzulu Deresi
                Devlet Su İşleri (DSİ) ekipleri, derelerdeki taşkın riskini azaltmaya devam ediyor. Muratlı’nın Arzulu Mahallesi’nde çalışma başlatan ekipler, dere ıslahı ve temizlenmesi işlemlerini gerçekleştiriyor.                Muratlı Hizmet - Arzulu Mahallesi Muhtarı Ahmet Özden’in dere ıslahı talebi üzerine DSİ Bölge Müdürlüğü’nde yaptıkları girişimlerin sonuç verdiğini ifade eden AK Parti Muratlı İlçe Başkanı Ali Atılgan, DSİ’ye ait iş makinalı çalışmalarla tıkanan dere yatağının açıldığını, dere ıslahının gerçekleştirildiğini ve etrafının temizlendiğini aktardı.
tasarım59 reklam paketi
                AK Partili Başkan Ali Atılgan’a teşekkür eden Arzulu Mahallesi Muhtarı Ahmet Özden ise, “Dere yatağımız pislik olmuştu, tıkanmıştı. Ali Başkanımıza durumu ilettik. Sağ olsun kendileri de bizleri kırmayarak derenin ıslahının yapılması için DSİ yetkilileri ile görüştü. Sonuç olarak bu hizmeti aldık. Mahallemize yapılan her hizmet bizim için çok kıymetlidir. Ben destek olan herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.
                Öte yandan, çalışmaları yerinde inceleyen AK Parti İlçe Başkanı Ali Atılgan’a İlçe Sekreteri Mehmet Yaşar Öcal ve Muhtar Ahmet Özden de eşlik etti.


 

Yayınlanma Tarihi : 2/9/2021 16:32
Okunma Sayısı : 1000

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar