Artık sevkler son bulacak!

            Yeni Muratlı Devlet Hastanesi binasına geçmek için hazırlıklarının sonuna gelen hastane yönetimi, yeni bina ile artık ilçe dışına sevklerin son bulacağını bildirdi.            Önümüzdeki Cuma günü acili taşımayı planlayan Muratlı Devlet Hastanesi Yönetimi, Bakanlıktan gelecek evrakı bekliyor. Muratlı Devlet Hastanesi’nin yeni binasında faaliyete başlamasının ardından iki dahiliye, iki aile hekimi, genel cerrahi, kadın doğum, çocuk ve anestezi uzmanı, üroloji, göz, ortopedi, iki diş hekimi ile hizmet verecek. Diş için yeni röntgen cihazının alındığı, dört boyutlu yeni bir röntgen cihazının ise ihalesinin yapıldığı, 2 diş üniti alındığı ve bağışçılar tarafından RVG cihazının bağışlandığı da öğrenildi.
            40 yataklı D sınıfı hastanede artı olarak 6 yoğun bakım yatağı da bulunacak. Türkiye’deki D sınıfı hastanelerde ilk 5’e girmeyi başaran Muratlı Devlet Hastanesi, yeni binasında yoğun bakım ünitesini de aktif olarak kullanacak. Önümüzdeki dönemde bir psikiyatr uzmanı ile haftanın belirli günleri kulak burun boğaz ve cildiye doktorunun da gelmesi planlanıyor.
            Destek ve yardımları için siyasilere ve müdürlüğe teşekkür eden Hastane Yönetimi, hedefin bu hekimlerin kalıcı olması ve bölümlerinin sürekliliğini devam ettirmesi olduğunu açıklayarak; insanları ilçe dışına sevklerden kurtaracaklarını vurguladı.
            Diğer taraftan, yeni binada whiless de olacak.

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?


UFUK GENÇTÜRK
EMRAH TUNCA
NEBİ TEPE
İMDAT ALTINTAŞ
ETHEM GÜMÜŞ
SÜLEYMAN BERK
reklam 1
Günlük Kurlar