Artık GAZDAŞ yok

Artık GAZDAŞ yok
                Muratlı’da doğalgaz dağıtım hizmeti veren ‘GAZDAŞ’, isim değişikliğine gitti.

                Zorlu Enerji markasıyla
                Muratlı’da faaliyet gösteren GAZDAŞ, doğalgaz dağıtım hizmetlerini bundan böyle ‘Zorlu Enerji’ ismi ve logosuyla sürdürecek.
                Zorlu Enerji, bünyesi altında bulunan şirketleri aynı isim ve logoyla tek çatı altında birleştirmeye devam ediyor.
tasarım59 reklam paketi
                Trakya’nın (Çorlu ve Marmara Ereğlisi hariç) tüm bölgelerinde doğalgaz dağıtım faaliyetlerini sürdüren GAZDAŞ, Trakya Bölgesi’ndeki 387 bin abonesine ‘Zorlu Enerji’ ismi ve logosuyla en kaliteli doğalgaz dağıtım hizmetini sunmaya devam edecek.
                Şirketten açıklama
                Şirketten yapılan resmi açıklamaya göre; GAZDAŞ, bölgede doğalgaz dağıtım hizmetlerini aynı unvanla sürdürecek, değişiklik sadece şirketin marka ismi ve logosunda gerçekleşecek.
                Abone nezdinde şirket faaliyetlerinde değişiklik olmayacağı belirtilen marka değişimi, 26 Haziran 2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere bölge ofisleri, saha araçları ve iş kıyafetlerinin değişimiyle birlikte hayata geçti.
                Kurumlar önceden bilgilendirildi
                Müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan Zorlu Enerji, yapılan isim ve logo değişikliği ile ilgili banka ve anlaşmalı kurumlara operasyon öncesi bilgi verdi.
                Tek marka ve tek logo yaklaşımı ile Zorlu Enerji; iş ortakları, sektör ve müşterileri için aktif ve öncü bir şirket olarak hizmet verecek.
Yayınlanma Tarihi : 29/6/2020 19:53
Okunma Sayısı : 1452

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar