Arıcılara markalaşma mesajları

Arıcılara markalaşma mesajları
                Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından arıcılığı desteklemek, geliştirmek ve teşvik etmek amacıyla uygulamaya koyulan Arıcılığı Geliştirme ve Polinasyon Projesi’nin değerlendirme toplantısı, Muratlı’da gerçekleştirildi.                Muratlı Belediye Meclisi toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya; Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanı Hacı Aslan ile bal Üretcileri Birliği ve arı yetiştiricileri katıldı.
tasarım59 reklam paketi
                Toplantıda konuşma yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanı Hacı Aslan, mevcut projenin durumunu Muratlı’daki kovan yetiştiricileri ile değerlendirerek; projenin elde edilen balın değerlendirilebilmesi için ortak bir girişime ihtiyaç duyulduğuna vurgu yaptı. Bunun için basit işletmelerin kurulması gerektiğini ve sermaye birikiminin sağlanması gerektiğini belirten Hacı Aslan,  “Elde edilen ürünün kalite ve pazarının geliştirilmesine ihtiyaç duyuluyor. İyi bir markalaşma çalışması yapılarak pazara yerleşme ve genişlemek mümkün. Bu toplantı, tüm ilçelerde tamamlanarak genel bir değerlendirme toplantı yapılacaktır” dedi.
                Toplantıda projenin mevcut durumu, arı yetiştiricilerinin sorunları, ürünlerin pazarlanması ve önümüzdeki yıllarda yapılacak çalışmaların alt yapıları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.Yayınlanma Tarihi : 27/11/2019 12:15
Okunma Sayısı : 938

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar