Ankara mesaisinden satır başları

Ankara mesaisinden satır başları
                AK Parti Muratlı İlçe Başkanı Ali Atılgan, Ankara’da bazı bakanlardan bakan yardımcılarına kadar bir dizi temasta bulundu. İlçenin sorunlarını birebir iletti.

                Muratlı Hizmet - Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ü partisinin Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, İl Başkanı Mestan Özcan ve diğer 10 ilçe başkanı ile birlikte ziyaret ederek Muratlı’nın Adalet Bakanlığı ile ilgili ihtiyaç ve sorunlarını aktaran Başkan Ali Atılgan, Bakan’a ilgi ve teveccühü nedeniyle teşekkür etti.
tasarım59 reklam paketi
                Türkiye Süt Üreticileri Birliği Merkez Başkanı Tevfik Keskin ile görüşerek gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan AK Partili Heyet, bölgenin sorunlarını dile getirdi ve Başkan Keskin’e ilgi ve misafirperverliği için teşekkür etti.
                Ardından Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Bakan Yrd. Selim Dursun’u makamında ziyaret eden Ali Atılgan, ilçenin ihtiyaçlarını beyan etti. AK Partili Heyet, Bakan Yardımcısı Dursun’a ilgi ve teveccühü için teşekkür etti.
                Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı Ayşe Ayşın Işıkgece’yi de makamında ziyaret eden AK Partili Başkan Ali Atılgan, bazı taleplerde bulunarak görüşme anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.
                İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da makamında ziyaret edildi. İçişleri Bakanlığı’nın görev alanındaki hususlarla ilgili ihtiyaç, sorun ve talepler aktarıldı. Görüşmenin çok faydalı geçtiği öğrenildi.
                Ziyaretlerde; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı eski Bakan Fatma Betül Sayan ile de görüşüldü. AK Parti İlçe Başkanı Ali Atılgan’ın Fatma Betül Sayan’ı Muratlı’ya davet ettiği öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi : 26/2/2021 12:56
Okunma Sayısı : 2607

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar