Alkışlar REKA için

Alkışlar REKA için
                Muratlı’da faaliyet gösteren sektörün devi REKA Bitkisel Yağlar Sanayi, zorlu koronavirüs salgını sürecinde sunduğu katkılar ile takdir topladı.                Muratlı Hizmet - Yeni tip koronavirüs salgının yayılmaya başlamasının ardından sağlık ve emniyet personeline virüsten korunmaları amacı ile siperlikler dağıtan REKA Yağ, salgının zirve yaptığı dönemlerde Muratlı Devlet Hastanesi’nin tıbbi tüp yetersizliği sıkıntısını yeni tıbbi tüpler bağışlayarak gidermişti.
tasarım59 reklam paketi
                Sokağa çıkma kısıtlamalarının yoğunlaştığı dönemlerde evlere kapatılan Muratlı sakinlerine İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığı ile 200 koli erzak-gıda yardımında bulunan hayırsever REKA Yağ Yönetimi, son olarak da tablet desteği ile öne çıktı.
                Muratlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü aracılığı ile ihtiyaç sahibi Muratlılı çocuklara dağıtılmak üzere 20 adet tablet bağışında bulunuldu. Tabletleri teslim alan Muratlı Kaymakamı Dr. İsmail Altan Demirayak ve Milli Eğitim Müdür V. Ömer Çelik ise, REKA Ailesi adına Müdür İsa Gökçe’ye teşekkür etti.
                Biz de Hizmet Medya Ailesi olarak vatandaşımızın yanında olan REKA Bitkisel Yağlar’ı katkı ve destekleri için tebrik ediyoruz…

Yayınlanma Tarihi : 2/3/2021 18:29
Okunma Sayısı : 4619

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar