Alkışlar Ebru Hoca için

Alkışlar Ebru Hoca için
                ‘Sporu sevin, sevdirin.’ , ‘Spor yapan bireyler örnek teşkil eder.’ ve ‘Güzel örnek olun, idol olun, iyi insan olun.’ sloganlarıyla herkesi ücretsiz voleybol kursuna davet eden Antrenör Ebru Şerbetçi; “Her bir sporcum benim için gelecekteki ‘Filenin Sultanı’dır, Milli Takımın da bir bireyidir; bizim hedefimiz bu” dedi.



                ‘Ben de varım’
                Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hayata geçirilen ‘Ben de Varım’ projesi kapsamında Muratlı’da açılan voleybol kursuna gösterilen yoğun ilgi memnuniyetle karşılandı. Açık havada pandemi şartlarına uygun şekilde start alan voleybol antrenmanları göz doldurdu.
tasarım59 reklam paketi
                Uzman Antrenör Ebru Şerbetçi ve Muratlı İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Nelda Uğur Şilli ise, öğrencilerle yakından ilgilenip ‘Yanınızdayız’ mesajı verdi. İki grup halinde başlayan çalışmalarda geleceğin voleybolcusu çocukların antrenmanlardaki istekli tavırları gözlerden kaçmadı.
                Gelecekte ‘Filenin Sultanları’ olacaklar
                Voleybol Antrenörü Ebru Şerbetçi, kursa katılan tüm öğrencilerle yakından ilgilenip neşeli bir antrenman gerçekleştirdi. Çocuklara ‘Geleceğin Filenin Sultanları’ diyerek, onlara olan güvenini de dile getirdi.
                Hizmet Spor Servisi’ne konuşan Antrenör Şerbetçi; “Çocukların katılımı hızla arttı. Kursta gruplar yaş aralığına göre ikiye ayrıldı. Haftanın 5 günü, Pazartesi’den Cuma’ya kadar her gün ilk grup 15.00-17.00, ikinci grup ise 17.00-19.00 saatleri arası idmanlarına devam edecek. Hafta içi yapılan idmanlara katılım devam ediyor” sözcüklerini kaydetti.
                Öte yandan, Muratlı Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ve Muratlı Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen ücretsiz voleybol kurslarına katılmak isteyenler, başvurularını Muratlı İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü’ne yapabilirler.





Yayınlanma Tarihi : 27/7/2021 18:56
Okunma Sayısı : 2129

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar