Albayrak, onlara teşekkür etti

Albayrak, onlara teşekkür etti
                Ergene’nin Vakıflar Mahallesi’nde faaliyet gösteren bir kimyevi boya fabrikasında gerçekleşen büyük yangında, canlarını ortaya koyan itfaiyecilerden 5’i yaralanmıştı. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, o itfaiyecilere çalışmaları için teşekkür etti.


                Muratlı Hizmet - Vakıflar’daki büyük çaplı fabrika yangınında canlarını ortaya koyarak, alevleri hızlı ve etkin bir müdahaleyle söndüren Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı personeline yönelik teşekkür mesajı yayımlandı.
tasarım59 reklam paketi
                Başkan Kadir Albayrak, mesajında şu ifadelere yer verdi: “7 Eylül 2020 tarihinde saat 02.30 sıralarında Ergene ilçesi Vakıflar Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren bir kimyevi boya fabrikasında büyük çaplı yangın meydana geldiğinin bildirilmesi üzerine İtfaiye Dairesi Başkanlığımız tüm imkânlarını seferber etmiş, yetkin personelimizin insanüstü gayretiyle yangın söndürülmüştür. Yangın söndürme çalışmalarımız esnasında İtfaiye Dairesi Başkan V. Cengiz Çelik ve dört itfaiye erimiz yaralanmış ve tedavi altına alınmıştır. İtfaiye Dairesi Başkanımız ve itfaiye erlerimizin sağlık durumlarının iyi olması bizleri mutlu etmiştir. Bununla beraber vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini korumak adına göstermiş oldukları gayret ve fedakârlık bizleri gururlandırmıştır. Kentimizin güvenliği ve vatandaşlarımızın esenliği için mesai kavramı tanımaksızın canla başla çalışan ve gerektiğinde canlarını ortaya koymaktan çekinmeyen İtfaiye Teşkilatımızın, geçmişte olduğu gibi bundan sonra da aynı azim ve kararlılıkla görevini layıkıyla yerine getirmeye devam edeceğine olan inancım tamdır. Bu duygu ve düşüncelerle, yangın söndürme çalışmalarında görev alan personelimize en içten duygularımla teşekkür ediyor, tedavi altına alınan İtfaiye Dairesi Başkan V. Cengiz Çelik ve dört itfaiye erimize acil şifalar diliyorum.”
Yayınlanma Tarihi : 11/9/2020 10:51
Okunma Sayısı : 2791

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar