AK Partililer sandık başında

AK Partililer sandık başında
                AK Partililer, Muratlı ilçe kongresinde oy kullanacak delegelerin belirlenmesi için sandık başına gitti.tasarım59 reklam paketi
                Kongre sürecinin devam ettiğini anımsatan AK Parti Muratlı İlçe Başkanı Av. Emrah Tunca, Hizmet Medya’ya konuşarak; “Hepinizi öncelikle sevgiyle, saygıyla ve hürmetle selamlıyorum. Hepinize hayırlı günler diliyorum. Bugün ilçe kongremizde oy kullanacak delegelerimizin seçimi var. İnşallah saat 17.00’e kadar seçimler sürecek. Seçimler sonuçlandıktan sonra da 7. olağan kongrede ilçe başkanımızı seçecek delegelerimiz belirlenecek. En çok oy alan 400 delege ilçe başkanlığı seçimlerinde oy kullanacak” ifadelerini kaydetti.
                Çok daha güçlü bir motivasyonla önümüzdeki döneme hazırlık yaptıklarının altını çizen AK Partili Başkan Tunca, “Seçilen delegeler aslında sadece bir delege değil, 2020’de ilçemizde partimizi güçlendirecek başkanı ve ekibini de seçecek insanlar. Bu sürecin sonunda inşallah kazanan Muratlı olsun, Tekirdağ olsun, Türkiye olsun, AK Parti olsun ve geleceğimiz olsun” diye konuştu.
Yayınlanma Tarihi : 8/1/2020 14:31
Okunma Sayısı : 2015

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar