AK Parti'den nazik ziyaret

AK Parti
                Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Muratlı İlçe Sekreteri Mehmet Yaşar Öcal, Hizmet Medya’ya nezaket ziyaretinde bulundu.                Hizmet Medya ziyaretinde Trakya Gazeteciler Birliği Başkan V. Kamil Baştuhan, İhlâs Haber Ajansı (İHA) Muhabiri Emre Baştuhan ve Hizmet Medya Genel Yayın Yönetmeni Osman Baştuhan ile görüşen AK Partili Yönetici Mehmet Yaşar Öcal, gündeme ilişkin sohbette bulunarak; partilerinin çalışmalarına yönelik de bilgiler aktardı.
tasarım59 reklam paketi
                Eleştirel haberler, meslek yelpazeniz

                Gazetecilerin kamuoyunu bilgilendirmeye yönelik yaptıkları mesleğin geniş bir yelpazeye sahip olduğuna dikkat çeken Öcal, “Muratlı halkını gelişmelerden haberdar eden bir mesleğin mensupları olan sizler, bu özel ve güzel mesleği yaparken aynı zamanda toplumun gelişimine de ışık tutuyorsunuz. Görevinizi ifa ederken, doğruları veya yanlışları olduğu gibi kamuoyuyla paylaşmanız elzemdir. Biz AK Parti İlçe Yönetimi olarak; gazetecilerin görev yelpazesi içerisinde yaptıkları olumlu haberlerin varlığının farkında olmakla beraber, olumsuz ve eleştirel haber veya yorumları da gazeteciliğin meslek yelpazesi içerisinde nitelendiriyoruz. Ben bu tür haber ve yorumların da tarafımızdan değerlendirildiğini belirtmek istiyorum” şeklinde konuştu.
                Kapımız ardına kadar açık
                AK Parti Muratlı ilçe teşkilat binasının kapılarının tüm Muratlılılara ardına kadar açık olduğunu, sorun ve sıkıntısı olan herkesin rahatça gelebileceğini belirten Öcal; “Halkımıza hizmetkâr olmak için görevimizin gereğini yerine getirmeye gayret ediyoruz. Her gün birçok vatandaşımız sorununu paylaşmak üzere parti binamıza konuk oluyor. Görevli ve nöbetçi arkadaşlarımızın yanı sıra; İlçe Başkanımız Sayın Ali Atılgan tarafından sorunları dinleniyor. Gerekli girişimler gerek ilçe sınırları içerisinde, gerekse il sınırları çerçevesinde ve hatta gerektiğinde il dışında yapılıyor. Çözüme ulaşma noktasında azami çaba gösteriliyor” dedi.
                “Başarılar”
                Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Trakya Gazeteciler Birliği Başkan V. Kamil Baştuhan ise, yeni dönemde AK Parti’nin başarılı bir idare sergilediğini gözlemlediklerini belirterek; başarılarının devamını diledi.
Yayınlanma Tarihi : 9/9/2020 14:10
Okunma Sayısı : 2434

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar