AK Gençlik maske dağıttı

AK Gençlik maske dağıttı
                AK Parti Muratlı İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından vatandaşlara maske dağıtıldı.                Muratlı Hizmet - AK Parti Muratlı Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Kır ve beraberindekiler, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında esnafa ve vatandaşlara maske dağıttı.
tasarım59 reklam paketi
                İmkânlar dâhilinde vatandaşlara maske desteği sunduklarını belirten AK Partili Başkan Mustafa Kır, vatandaşlara sosyal mesafeyi korumaları ve mümkün olduğunca dışarı çıkmamaları çağrısında da bulundu. Sağlık Bakanlığı’nın koronavirüs salgını hastalığının önlenmesi için her türlü önlemi aldığını kaydeden Başkan Kır, vatandaşların da kurallara riayet etmesi gerektiğinin altını çizdi.
                Konuya ilişkin açıklama yapan AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Kır, AK Parti teşkilatları olarak her zaman esnafın ve vatandaşların yanında olduklarını bildirerek; “Normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte artık daha fazla sahada olup, hemşerilerimiz ile bir araya geleceğiz. AK Gençlik olarak esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza maske dağıtıyoruz. Hem esnafımız, hem de vatandaşlarımız memnun oluyor. Bu da bizi ziyadesiyle memnun ediyor” sözcüklerini kullandı.Yayınlanma Tarihi : 22/6/2020 16:53
Okunma Sayısı : 2033

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar