AK Gençlerden gövde gösterisi

AK Gençlerden gövde gösterisi
                AK Parti Muratlı İlçe Gençlik Kolları Yönetimi, AK Parti Genel Merkezi’nden gelen misafirini tam kadro karşıladı.                Muratlı Hizmet - Trakya bölgesinde temaslarını sürdüren AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi ve Marmara Bölge Koordinatörü Muhammed Zahid Bayram, Muratlı’yı ziyaret etti. AK Parti Muratlı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Kır ve Yönetimi tarafından kalabalık karşılanan Koordinatör Muhammed Zahid Bayram, katılan tüm gençlere teşekkür etti.
tasarım59 reklam paketi
                Gençlerle bir süre sohbet eden Marmara Koordinatörü Bayram, Muratlı’da gençlere yönelik çalışmalar olup olmadığını sorunca; belediyenin gençlerin beklentilerine yönelik hiçbir çalışmasının olmadığı yanıtını aldı.
                Program sonunda gençlerle Muratlı PARK’ta buluştuğunu ve keyifli bir sohbet gerçekleştirdiğini dile getiren AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi ve Marmara Bölge Koordinatörü Muhammed Zahid Bayram, gösterilen ilginin kendileri için son derece kıymetli olduğunu söyledi.
                Diğer taraftan, ziyaret esnasında AK Parti Tekirdağ İl Gençlik Kolları Başkanı Umut Tanrınıan ve İl Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Samet İncehasan da hazır bulundu.

Yayınlanma Tarihi : 14/10/2021 13:21
Okunma Sayısı : 2106

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar