Ahmet Tezcan heyecanı başladı

Ahmet Tezcan heyecanı başladı
                Muratlı’da geleneksel hale gelen Ahmet Tezcan Futbol Turnuvası, Belediye Başkanı Nebi Tepe’nin başlama vuruşu ile start aldı.


tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - Turnuvanın ilk maçının öncesinde Ahmet Tezcan’ı rahmet ve özlemle yâd eden Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe, “Ahmet Tezcan Futbol Turnuvası 3 yıl aradan sonra yeniden başlıyor. Öncelikle Ahmet kardeşimize rahmetler diliyoruz, mekanı cennet olsun. Ben de gayet iyi tanıyordum, çok sevdiğimiz bir kardeşimizdi. Hem futbola hakim, hem ahlaklı, hem zeki, hem çevik; Atatürk’ün tarif ettiği gibi tam bir Türk sporcu idi. Bu dostluğun devam etmesi için biz yıllardır Muratlı Belediyesi olarak Ahmet Tezcan Turnuvası’nı düzenliyoruz. Buradaki amaç sadece spor yapmak. Elbet birisi kazanacak ama buraya katılan her takım benim için kazanan takımdır. Buraya katılmak; hem Ahmet kardeşimizi anmak, hem de spora hizmet demektir. Ben maçların kazasız belasız geçmesini diliyor, takımlara da başarılar diliyorum. İnanıyorum ki dostça maçlar devam edecek, şampiyonluğu yine burada hep beraber kutlayacağız. Tabii diğer takımları da katıldıkları için tebrik edeceğiz. Ben Ahmet Tezcan kardeşimizin anısına bu çiçekleri eniştesine sunuyorum. Allah mekânını cennet etsin” sözcüklerini kaydetti.
                Belediye Başkanı Tepe’nin başlama vuruşunun ardından turnuva A Grubu ekiplerinden Armessa Yapı ile Özak Bülbül karşılaşması ile başladı.
Yayınlanma Tarihi : 25/5/2023 20:08
Okunma Sayısı : 2346

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?


Varol TÜREL - CHP
Metin IŞIK - BBP
İmdat ALTINTAŞ - Cumhur İttifakı
Kerem DEMİR - Gelecek Partisi
Namık GEÇKO - İYİ Parti
İbrahim VERGİLİ - DSP
reklam 1
Günlük Kurlar