6,8 km sathi kaplama hamlesi

6,8 km sathi kaplama hamlesi
            Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Muratlı ilçesine bağlı Yeşilsırt ve Aydınköy ile Süleymapaşa ilçesinin Karacakılavuz mahallelerinin bağlantı yollarında başlattığı sathi kaplama çalışmalarını tamamladı.



            Muratlı Hizmet - Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerince yürütülen çalışma kapsamında bahse konu mahallelerde toplamda 44 bin 200 metrekare sathi kaplama çalışması gerçekleştirildi. 6,5 metre genişliğe ve 6,8 kilometre uzunluğa sahip yol, ekiplerin titiz çalışmaları sonucunda trafiğe uygun hale getirildi.
tasarım59 reklam paketi
            Yol yapım hizmetleri konusunda önemli çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "İl genelinde kapsamlı bir yol yapım hamlesi başlattık ve bu doğrultuda 11 ilçemizde de önemli yolların yapımını tamamladık. Büyükşehir Belediyesi olarak halkımızın rahat ve güvenli ulaşım yapabilmeleri amacıyla bu çalışmalarımıza önümüzdeki süreçte de devam edeceğiz. Yapımını tamamladığımız yolların vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum" dedi.


 

Yayınlanma Tarihi : 13/9/2021 13:23
Okunma Sayısı : 1406

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar