57. Alay'ın Muratlı neferlerini uğurladık

57. Alay
            Çanakkale Savaşları’nda gösterdikleri destansı kahramanlıklarla tarih sayfalarındaki yerini alan 57. Alay için Tekirdağ’da toplanan 57 gönüllü, Çanakkale’ye uğurlandı.            57. Alay gönüllüsü olarak Muratlı’dan Hasan Deveci, Tuncay Keskin ve Mustafa Deveci gruptaki yerini aldı. 57. Alay Yürüyüş Komitesi’nin organizasyonuyla bir araya gelen ‘57. Alay Tarihine Yürüyor’ ekibi, Valilik önünde düzenlenen törenle Çanakkale’ye uğurlandı.
tasarım59 reklam paketi
            Kahramanları anmanın yanı sıra; onların ruhunun hissedilmesi gerektiğinin altını çizen Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, bağımsızlık için dönmeyi düşünmeyen kahramanları rahmetle, saygıyla andığını belirtti. Törenin ardından yola koyulan 57 kişilik yürüyüş komitesi, vatandaşlarca alkışlanarak uğurlandı.
            Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe ise törene katılarak; “57. Alay Yürüyüş Komitesi’nin her yıl olduğu gibi bu yıl da düzenlemiş olduğu yürüyüşte ilçemizi temsil eden Hasan Deveci, Mustafa Deveci ve Tuncay Keskin’i Çanakkale’ye uğurladık. Büyük Önderimiz, Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve 57. Alay’ın kahramanlarını saygıyla anıyor, onların izlerinden yürümeye devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.
Yayınlanma Tarihi : 13/3/2019 19:34
Okunma Sayısı : 786

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar