19 Mayıs böyle kutlanacak

19 Mayıs böyle kutlanacak
                Muratlı’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 101. yılına ilişkin kutlamalar, koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı tedbirler doğrultusunda icra edilecek.

                Muratlı Hizmet - Çelenk sunma töreni asgari katılımla, maske kullanımı ve sosyal mesafe kurallarına riayet edilmesi suretiyle gerçekleştirilecek. Bu kapsamda en fazla 10 kişilik katılım esas alınacak.
tasarım59 reklam paketi
                TBMM’de bulunan siyasi parti temsilcileri talepleri halinde çelenk sunma programına (Çelenk sunma hariç olmak şartıyla ve en fazla 10 kişilik katılıma ilaveten) katılım sağlayabilecek. Bütün vatandaşların evlerinin cam ve balkonlarının şanlı bayrağımız ile donatılması hususunda Belediye Başkanlığı’nca anons ile duyuru yapılacak.
                Sosyal mesafe ve izolasyonun korunmasına ilişkin hususların koronavirüsle mücadeledeki önemi göz önünde bulundurularak gençlik yürüyüşü vb etkinliklerin düzenlenmesine izin verilmeyecek.
                19 Mayıs Salı günü Vefa Sosyal Destek Gruplarına ait araçlar başta olmak üzere kamuya ait araçlar, imkânlar dâhilinde günün anlam ve önemine uygun olacak şekilde Türk bayrakları ile donatılacak. Vatandaşlarımızdan araçları ile 12.00 – 17.00 saatleri arasında konvoy oluşturmaksızın, duraksama yapmaksızın günün anlam ve önemine uygun müzikli paylaşımlar yapmak isteyenlere izin verilecek.
                Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nce varsa ilçemizin milli ve önemli sporcuları ile irtibat kurularak; sporcuların 19 Mayıs’ın anlam ve önemine ilişkin bireysel etkinliklerini sosyal medyada paylaşmaları sağlanacak.
                Öte yandan, tören alanında güvenlik tedbirlerinin en üst seviyede alınacağı öğrenildi.
Yayınlanma Tarihi : 16/5/2020 15:01
Okunma Sayısı : 1249

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar