16 saatte 11 ilçede Albayrak

16 saatte 11 ilçede Albayrak
                Tekirdağ’da mesai mefhumu gözetmeksizin sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar çalışan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin kurucu Başkanı Kadir Albayrak, 16 saatte 11 ilçeyi ziyaret etti.                Muratlı Hizmet - Tekirdağ halkına iyi hizmet verebilme adına esnaflardan mahalle muhtarlarına, sivil toplum kuruluşlarından belediye başkanlarına kadar toplumun her kesimi ile buluşup talep ve önerilerini dinleyen Albayrak, bu talepler doğrultusunda sabah saat 05.00’de Süleymanpaşa ilçesinde balıkçı esnafını ziyaret ederek başladığı mesaisini, 11 ilçeyi tek tek ziyaret edip ve 450 km yol kat ederek saat 21.00’de Merkez Süleymanpaşa ilçesinde sonlandırdı.
tasarım59 reklam paketi
                En kaliteli hizmet gayreti

                İlçe ziyaretlerinde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve bağlı kuruluşu TESKİ’nin hizmet ve yatırımlarını yerinde inceleyen, çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgi alan ve gerekli talimatları veren Başkan Albayrak, “Bulunduğumuz makam hizmet makamıdır. Halkımız bize büyük bir güven duyarak bu göreve layık gördü. Biz de bu güveni boşa çıkarmamak için gecemizi gündüzümüze kattık Tekirdağ için çalışıyoruz. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak 11 ilçemizde ihtiyaçlar, beklentiler ve geliştirilen strateji doğrultusunda hizmet ve yatırımlarımıza devam ediyoruz. Bu hizmet ve yatırımlarımızı hızlandırma ve halkımıza en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde ulaştırabilme adına mümkün olduğunca sahada olmaya gayret gösteriyoruz. Çalışmalarımızı yerinde takip ediyor ve planlamalarımızı bu doğrultuda yapıyoruz. Halkımız şunu çok iyi bilsin ki Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Tekirdağ’ın güvencesidir.  Tekirdağ’ı Türkiye’nin parlayan yıldızı yapma hedefiyle çıktığımız bu hizmet yolunda, adımlarımızı doğru ve sağlam bir şekilde atarak ilerlemeye devam ediyoruz. Şimdiye kadar yaptığımız ve bundan sonra da yapacağımız tüm hizmetlerin halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyor, tüm vatandaşlarımıza sağlıklı günler diliyorum” dedi.
                Ziyaretleri sırasında vatandaşın istek ve taleplerinin önemine vurgu yapan Başkan Albayrak, gittiği yerlerde ilgiyle karşılandı.

Yayınlanma Tarihi : 7/10/2020 14:47
Okunma Sayısı : 2917

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar