12 kişi şüpheli adliyeye çıkarıldı

12 kişi şüpheli adliyeye çıkarıldı
                Muratlı’da bir jandarma görevlisini döverek gasp ettikleri iddia edilen şüpheliler yakalandı. Karakoldaki işlemleri tamamlanan 12 şüpheli, adliyeye sevk edildi.


                Muratlı Hizmet - Olay, geçtiğimiz akşam saatlerinde Muratlı-Müsellim karayolu üzerinde meydana geldi.
tasarım59 reklam paketi
                İddiaya göre; kimliği belirsiz kişilerce darp ve gasp edilen C.A., kafa travması geçirdi. Kendi imkânları ile hastaneye giden şahıs, Muratlı Devlet Hastanesi Acil Servisi’ndeki ilk müdahalesinin ardından kafa travması şüphesiyle Tekirdağ Şehir Hastanesi’ne sevk edildi. Tekirdağ Şehir Hastanesi’nde tedavisi yapılan uzman çavuş taburcu oldu.
                Jandarmayı yaralayan ve gasp ettiği öne sürülen şüpheliler ise tek tek yakalandı. Jandarma Karakolu’nda işlemleri tamamlanan H.K., M.G., C.U., İ.A., İ.K., S.I., B.K., B.T., S.Ç., İ.K., P.K. ve U.K., bugün sağlık kontrolünden geçirildikten sonra Muratlı Adliyesi’ne sevk edildi. Yağmalandığı ileri sürülen uzman çavuşa ait cep telefonu parçalanmış vaziyette bulunurken, yine uzman çavuşa ait bir eşya daha bulundu.
                Öte yandan, uzman çavuşu döverek eşyalarını gasp ettikleri iddia edilen 12 şüphelinin sorgusu sürüyor. Adliye çevresinde ise geniş güvenlik önlemleri alındı.Yayınlanma Tarihi : 30/4/2021 18:10
Okunma Sayısı : 8427

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar