10 Ocak mesajı yayımladı

10 Ocak mesajı yayımladı
                Gazetecilerin kamu görevi yaptığını ve bilgi çağının en önemli mesleklerinden birini icra ettiğini kaydeden Trakya Gazeteciler Birliği Başkan V. Kamil Baştuhan yayınladığı mesajında; tüm meslektaşlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.                Milli birlik ve beraberlik çağrısı
                Gazeteciliğin zor bir meslek olduğunu vurgulayan Baştuhan, gazetecilik mesleğinin ancak fedakârlık gösterilerek ifa edilebilecek bir meslek olduğunu vurgulayarak; milli birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulan önemli bir süreçten geçildiğine de dikkat çekti.
tasarım59 reklam paketi
                Söz konusu vatansa gerisi teferruattır!

                Bu yıl meslekte yarım asrı devirdiğini anımsatan Kamil Baştuhan açıklamasında; “Gazeteciler, kamuoyunu aydınlatmak için her türlü olumsuzluğa rağmen büyük bir özveriyle toplumun haber alma özgürlüğünü sağlayan kimselerdir. Zor şartlarda görevlerini yerine getiren meslektaşlarımızı takdir etmemek mümkün değildir. Ülkenin zorlu süreçlerinde başarılı bir sınav veren Türk medyası, terör olaylarının yaşandığı her dönemde hassaslığını göstererek; ‘Söz konusu vatansa gerisi teferruattır’ düsturuna uygun tavır sergilemiştir” ifadelerine yer verdi.
                En dinamik ve saygın mesleklerden biri
                Zaman, mekân mefhumu gözetmeden çalışmayı gerektirmesi sebebiyle zor bir meslek dalı olan gazeteciliğin aynı zamanda çağın en dinamik ve saygın mesleklerinin başında yer aldığını hatırlatan Kamil Baştuhan; “Toplumun aydınlatılması, bilinçlendirilmesi, halkın talep ve beklentilerinin kamuoyuna iletilmesi, ülkemizde yaşanan başarıların uluslararası platforma taşınması, ilçemizin, ilimizin, bölgemizin ve ülkemizin tanıtılması gibi pek çok konuda önemli bir kamu görevini üstlenen yerel ve ulusal basınımızın bundan sonra da aynı özveriyle görevini yerine getireceğine inanıyorum. Bu vesileyle başta ekibim olmak üzere tüm basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum” diyerek açıklamasını noktaladı.
Yayınlanma Tarihi : 9/1/2020 12:26
Okunma Sayısı : 1127

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar