1 ayda 42 bin 608 TL

1 ayda 42 bin 608 TL
                Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin koronavirüs salgını sürecinde zor günlerin birlik, beraberlik ve dayanışma ile aşılması amacıyla başlattığı askıda fatura uygulaması sürecinde toplam 42 bin 608 TL tutarındaki 1.023 adet su faturası hayırsever vatandaşlar tarafından ödendi.

                Muratlı Hizmet - Uygulamayı ilk 5 faturayı ödeyerek başlatan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, destekleri için hayırseverlere teşekkür etti.
tasarım59 reklam paketi
                Zor günleri birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde aşacaklarını belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak; “Koronavirüs salgını insan sağlığını tehdit ettiği kadar ekonomik anlamda da sıkıntılara yol açtı. Bu süreçten olumsuz etkilenen ve faturalarını ödemekte sıkıntı çeken vatandaşlarımıza bir nebze de olsa destek olmak amacıyla başlattığımız `Askıda Fatura' Dayanışma kampanyamıza destek veren tüm hayırseverlerimize gönülden teşekkür ediyorum. Birlik olduğumuz zaman her türlü zorluğun üstesinden gelebilen bir milletiz. Özlem duyduğumuz sağlıklı, mutlu, huzurlu, güzel ve güneşli günleri hep beraber göreceğimize olan inancımla tüm halkımıza sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.
                Öte yandan, askıda fatura uygulamasına destek vermek isteyen vatandaşlar, TESKİ’nin internet sitesi üzerinden www.teski.gov.tr/sube/askidafatura linkine tıklayarak sisteme yüklenen askıdaki faturalardan ödeme yapabilecek.
Yayınlanma Tarihi : 24/6/2020 14:43
Okunma Sayısı : 2336

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar