ZARA Perde & Ev Tekstili açıldı

ZARA Perde & Ev Tekstili açıldı
                ZARA Perde & Ev Tekstili, Erol Okyay Caddesi’nde törenle faaliyete girdi.                Muratlı Hizmet - Açılış konuşmasını yapan Muratlı Esnaf ve Sanatkârlar Odası ve Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Özyürek; “Öncelikle bu pandemi döneminde başta İbrahim abime, Hasan kardeşime, yengeme hayırlı olsun diyorum. Erol Okyay Caddesi’ne böylesi bir dükkânı kazandırdıkları için ben kendilerine teşekkür ediyorum. Bu dönemde yatırım yapmak cesaret istiyor. Erol Okyay Caddemiz, bizim değerli bir caddemiz. Yakın zaman önce Simge kardeşimizin dükkânının açılışını yan tarafta yapmıştık. Şimdi yanına Hasan kardeşimizin dükkânının açılışını gerçekleştiriyoruz. Bu caddeyi daha da güzelleştireceğiz inşallah. Ben size şunun sözünü veriyorum; ilçeye yatırım yapan esnaf kardeşlerimizin kurum olarak her zaman arkasındayım. Yeter ki siz atılım yapın, hayırlı bereketler işler diliyorum” sözcüklerini kaydetti.tasarım59 reklam paketi
                 Her çeşit perde ve ev tekstilinin yeni adresi

                Açılış kurdelesini AK Parti Muratlı İlçe Başkanı Ali Atılgan, CHP Muratlı İlçe Başkanı Sedat Gürler ile Esnaf ve Sanatkârlar Oda ve Kooperatifi Başkanı Ali Özyürek kesti.
                Açılıştan sonra dükkânı gezdiren iş yeri sahibi Hasan Kaya, “Öncelikli prensibimiz müşteri memnuniyeti. Elimizden geldiğince tüm halkımıza en iyi şekilde hizmet etmeyi düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.
                Dualar ve ikramların ardından açılış töreni sona erdi.                Ulaşım çok kolay
                Adres: Muradiye Mahallesi Erol Okyay Caddesi (EFA Giyim karşısı) Muratlı/TEKİRDAĞ
                Tel: 0539 513 64 59 (Hasan Kaya), 0536 784 85 71 (İbrahim Ersular)
                Biz de Hizmet Medya Ailesi olarak yeni işyerinin hayırlı olmasını diliyoruz…

Yayınlanma Tarihi : 1/4/2021 13:34
Okunma Sayısı : 2190

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar