Zabıtadan bayram teyakkuzu

Zabıtadan bayram teyakkuzu
                Muratlı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Kurban Bayramı öncesinde denetimlerini hızlandırdı.                Muratlı Hizmet - Yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle Muratlılı vatandaşların bayram alışverişlerini tedbirlere uygun gerçekleştirmesi ve işyerlerinin hijyen kurallarına uygun olması amacıyla denetimler sürüyor.
tasarım59 reklam paketi
                Halk sağlığının korunması amacıyla denetimlerini aralıksız şekilde sürdüren Muratlı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Kurban Bayramı öncesi koronavirüs salgını nedeniyle vatandaşların bayram alışverişlerini tedbirlere uygun gerçekleştirmesi için denetimlerini sıklaştırdı.
                Muratlı sakinlerinin sağlıklı bir bayram geçirmesi amacıyla çarşıya alışverişe gelen vatandaşlar ve esnaflara maske ve sosyal mesafe kurallarına uyulması yönünde uyarılarda bulunan ekipler, bayram tatili boyunca mesaisine devam edecek.
                Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bilgilendirme yapan Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe ise, “Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz kasaplar ile tatlı, şekerleme, kuruyemiş imalatı ve satışı yapılan işyerlerinde Kurban Bayramı öncesi denetimlerini sürdürüyor. Denetlemelerde işletmelerin yönetmeliklere uygun çalışıp çalışmadıkları, hijyen, gramaj ve etiket yönünden uygunlukları kontrol ediliyor” dedi.

Yayınlanma Tarihi : 30/7/2020 18:55
Okunma Sayısı : 1789

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar