Yerinde Çözüm Seferberliği başladı

Yerinde Çözüm Seferberliği başladı
                Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin sorun ve taleplere yerinde ve hızlı çözüm için hayata geçirdiği ‘Yerinde Çözüm Seferberliği’ adlı projenin startı verildi.                Bu kapsamda, Muratlı’da vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinleyen Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanı Dr. Deniz Bozdoğan, ilçedeki Büyükşehir Belediyesi hizmet binasında 08.00 – 17.00 saatleri arası görüşmelerde bulundu. Vatandaşla buluşmalarda ayrıca, Büyükşehir Belediyesi’nin sürdürdüğü çalışmalar hakkında da bilgiler verildi.
tasarım59 reklam paketi
                Öte yandan, projeye ilişkin açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ise, Büyükşehir Belediyesi’nin tüm çalışmalarını vatandaşların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirdiğinin altını çizerek; “Yerinde Çözüm Seferberliği adını verdiğimiz çalışmamız ile ilçelerimizde yaşayan vatandaşlarımızla bir araya gelerek sorunları yerinde çözeceğiz. Amacımız insanı, doğası ve kültürü ile mutlu bir Tekirdağ yaratmaktır” dedi.
                Dr. Deniz Bozdoğan kimdir?
                İlk ve orta öğrenimini Karamürsel Piyale Paşa İlkokulu, İzmit Seymen Lisesi Orta Bölümü, Gölcük Barbaros Hayrettin Lisesi’nde tamamlamıştır.
                Yüksek öğrenimini Moskova Tıp Akademisi’nde tamamlamıştır. 2009 yılından beri Tekirdağ Belediyesi’nde görev yapmaktadır.
                Evli ve 1 çocuk babasıdır.
Yayınlanma Tarihi : 3/10/2019 16:27
Okunma Sayısı : 1125

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar