Yeni lezzet durağınız Ada Kokoreç

Yeni lezzet durağınız Ada Kokoreç
                Birçok kişi tarafından sevilerek tüketilen kokoreci Muratlı halkıyla buluşturan Mert Sıra, “Lezzetimizde iddialıyız. İşyerimiz tüm halkımıza hayırlı olsun” dedi.                Ada Kokoreç, Sıradükkanlar’da BİM yanında vatandaşların hizmetine açıldı.
tasarım59 reklam paketi
                Açılış törenine katılan Muratlı Esnaf ve Sanatkârlar Oda ve Kooperatif Başkanı Ali Özyürek, “Bu zamanda işyeri açmak çok zor ve önemli. Hayırlı olsun diyorum, Allah utandırmasın. Allah hayırlı, bereketli işler versin” sözcüklerini kaydetti.
                Konuşmaların ardından açılış kurdelesini kesen protokol üyeleri, müşterileri selamlayarak; kendilerine ikram edilen kokorecin tadına baktı. Enfes baharatlar ile damak zevkine hitap eden kokoreç, yiyenlerin büyük beğenisini topladı.
                Herkese kokoreci sevdireceğini belirten Ada Kokoreç işletmecisi Mert Sıra, “Kokorece karşı ön yargısı olanlar bile bu lezzete bayılacak. Gelip tatsınlar derim” ifadelerini kullandı.
                Biz de Hizmet Medya Ailesi olarak Ada Kokoreç’e hayırlı olsun diyor, bol müşteriler diliyoruz…Yayınlanma Tarihi : 4/11/2019 13:21
Okunma Sayısı : 3289

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar